Skocz do zawartości

MI4 2/16 vs Redmi 4X 3/32


sladel

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam mi4, czy warto przesiadać się na Redmi 4X? W MI4 denerwują mnie problemy z GPS, brak B20 800mhz i mała ilość dostępnego miejsca. Poza tym telefon jak najbardziej ok. Dodam ze nie chce nic większego niż 5'

Edytowane przez sladel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sladel napisał:

czy warto 

Nikt ci na to pytanie nie odpowie, poza toba samym :D

Skoro przeszkadza ci brak b20 i problemy z GPS, oraz masz za malo miejsca, to teraz kwestia na ile ci to przeszkadza?
Raczej od xiaomi nie dostaniesz nic innego w 5", przesiadka na redmi 5a to strzal w stope, redmi 5 poki co sa o wiele wieksze niz dopuszczasz.

Redmi 4x bedzie gorzej wykonany, bedzie robil gorsze fotki i (dla mnie to np wada) ma szklo 2.5D. 
Reszta raczej na plus, bateria na duuuuzy plus. 

Jesli sprzedaz mi4 za jakies 300zl (a powinno dac rade) to niewiele bedziesz musial dolozyc do 4x. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, asffaf napisał:

Ekran też będzie gorszy. Miałem kiedyś mi4 , żona ma 4x 3/32. Redmi szybciej działa od mi. 1gb robi różnicę. Bateria bajka w redmi. Wykonanie wcale nie gorsze tylko inne. Drewniane plecki robiły robotę. Ja bym celował jak już to w Redmi 5.

W kwestii redmi 5:
https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Xiaomi-Mi-4,Xiaomi-Redmi-5,Xiaomi-Redmi-Note-4/phones/8777,10753,10212

Niestety poza redmi 5a, nie zanosi sie na jakikolwiek telefon od xiaomi w 2018 ktory bedzie wymiarowo porownywalny z 5" (mi4), a nawet 5,2" (mi5) ze standardowym ekranem. Redmi 5 jest wyzszy nawet od redmi note 4.

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...