Skocz do zawartości

Synchronizacja danych z chmurą


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z synchronizacją "Ulubione" i "Internet". Otóż nie chcą się one w ogóle zsynchronizować. Czy to przez wi-fi czy dane mobile czy po podłączeniu do ładowania i włączeniu wi-fi. Reszta bez problemów. Dzieje się tak od przed ostatniej aktualizacji wersji tygodniowej MIUI Polska. Obecnie mam 8.1.11 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja od dłuższego czasu nie mogę wykonać kopii zapasowej telefonu do chmury Xiaomi. O ile synchronizacja smsów, kalendarza, notatek działa prawidłowo to za każdym razem kiedy chce zrobić kopie zapasową w chmurze (Pulpit, aplikacje i ustawienia) to niby coś się dzieje ale po jakimś czasie jest komunikat: Kopia zapasowa niepowodzenie. Po zainstalowaniu najnowszego MIUI Polska z androidem oreo byłem w stanie wejść w zarządzanie kopią i tam widziałem backup który był opisany datą 2017-10-03 19:50 i adnotacją: Plik kopi uszkodzony, nieznany rozmiar. Nie dało się tego backupu usunąć. Na obecnym MIUI 9.1 by xiaomi.eu 7.12.7 (rozwojowa) kiedy wejdę w zarządzanie backupem to pojawia się tylko informacja o wielkości backupu: 1.12GB. Nie da się również nic przywrócić z backupu który potencjalnie jest na chmurze xiaomi. Synchronizacja przebiega prawidłowo i nawet po wipe telefonu zsynchronizowały się smsy, kalendarz, notatki.

Mój telefon to MI6 z wersją oprogramowania: MIUI 9.1 by xiaomi.eu 7.12.7 (rozwojowa). 

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...