ZduneX25

MIUI 8.1.11

Recommended Posts

Zrobiłem dla porządku oddzielny temat do dyskusji o bazie romu i związanym z tym systemem powiadomień, który kuleje w China Beta. Zajrzyjcie tutaj:

Witam dzisiaj po aktualizacji swojego 4X do miui 9 global 8.1.11 wyskakuje mi taki komunikat "funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta" i co 8-10 sekund ekran przeskakuje do ładowania jak na początku przy uruchamianiu telefonu. Czy jest jakieś rozwiązanie na taki problem? Proszę prostym językiem odpisywać nie znam się na fachowej gadce ;)

Pozdrawiam Jakub

Witam dzisiaj po aktualizacji swojego 4X do miui 9 global 8.1.11 wyskakuje mi taki komunikat "funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta" i co 8-10 sekund ekran przeskakuje do ładowania jak na początku przy uruchamianiu telefonu. Czy jest jakieś rozwiązanie na taki problem? Proszę prostym językiem odpisywać nie znam się na fachowej gadce
Pozdrawiam Jakub

Zrób full wipe

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Witam żona kupiła sobie Redmi 5 plus zrobiłem jej twrp wgrałem miui 8.1.11wgrałem magisk i jest problem z ctsProfile mam na czerwono co zrobiłem źle z góry dzięki za pomoc 

Aplikacja "Aktualizacje", przez to po odinstalowaniu roota nie mogę wejść do recovery, ani zrobić aktualizacji z poziomu systemu. 

Screenshot_2018-01-19-10-51-14-907_com.miui.bugreport.png

Edited by dasmat

Po aktualizacji do 8.1.11 gdy wchodzę w "pliki" każda kategoria (dokumenty, wideo, obrazy) ma "0 plików" oprócz "pobrane". Mimo to, jak wejdę w np. "dokumenty" to wszystkie pdfy itp są obecne. Tak jakby "zliczarka" nie działała. Ktoś coś? Redmi 4 pro. 

1 godzinę temu, vladek napisał:
Po aktualizacji do 8.1.11 gdy wchodzę w "pliki" każda kategoria (dokumenty, wideo, obrazy) ma "0 plików" oprócz "pobrane". Mimo to, jak wejdę w np. "dokumenty" to wszystkie pdfy itp są obecne. Tak jakby "zliczarka" nie działała. Ktoś coś? Redmi 4 pro. 

Próbowałeś "odświeżyć" managera? Przeciągnij palcem z góry na dół, jakbyś odświeżał stronę w przeglądarce.

c22653271847a8847e713cd82c739a7d.jpg

• Thanks 1

21 minutes ago, mormegil said:

Próbowałeś "odświeżyć" managera? Przeciągnij palcem z góry na dół, jakbyś odświeżał stronę w przeglądarce.

Dzięki wielkie :)! 

Nie wiem jak u was ale u mnie wybudzenie telefonu poprzez tapnięcie powoduje tylko mignięcie ekranu (włącza się na milisekundę i się wyłącza). Trzeba wybudzać ekran poprzez wciśnięcie przycisku Power. O co tu chodzi? ROM global 8.1.11. Dzięki

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Nie wiem jak u was ale u mnie wybudzenie telefonu poprzez tapnięcie powoduje tylko mignięcie ekranu (włącza się na milisekundę i się wyłącza). Trzeba wybudzać ekran poprzez wciśnięcie przycisku Power. O co tu chodzi? ROM global 8.1.11. Dzięki

Temat rozwiązany poprzez pogrzebanie w opcjach. Restart telefonu, wyłączenie optymalizacji miui oraz włączenie i wyłączenie trybu kieszonkowego

Guest
This topic is now closed to further replies.