ZduneX25

MIUI 8.1.11

Recommended Posts

Od kilku aktualizacji zauważyłem lekki spadek wydajności, animacje przejść nie są tak płynne jak kilka aktualizacji przed. Skaner dokumentów oraz QR po zainstalowaniu z instalki na MIUI 8.1.4, działa bez zarzutu bez reinstalacji. Bateria bez zmian od kilku aktualizacji.

Telefon: MI MAX 2

Dla równowagi mocy napiszę że na globalu po aktualizacji działą zarówno skaner jak i mi pilot. Jakby kogoś interesowało ;)

• Haha 1

Na Mi6 ikona od szybkiego ładowania jest ale ładuje się powoli, pilot i skaner u mnie działa

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Mi6 problemy z bluetooth

U mnie po wyłączeniu nie chciało się włączyć ale samo się naprawiło i już działa

Tapatalk - Xiaomi Mi6

36 minut temu, JayZ93 napisał:

Na Mi6 ikona od szybkiego ładowania jest ale ładuje się powoli, pilot i skaner u mnie działa

Tapatalk - Xiaomi Mi6

To samo, widzę znaczek szybkiego ładowania ale te procenty coś nie chcą lecieć tak zawrotnie :/

Dzisiaj też mi się długo ładował. Po restarcie problem zniknął. Z pilotem nie mam problemu. Wszystko działa.

Tapatalk - Xiaomi MI 6

Dolby atmos brak możliwości instalacji z twrp i magisk

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jak najlepiej wrócić na 7? Chce sprawdzić czy synchronizacja z chmury zadziała, Czy wipe trzeba zrobić instalując przez twrp?

Działa wam funkcja wejścia we właściwości ostatnio otwieranych aplikacji, celem np. wyczyszczenia pamięci podręcznej? U mnie w tej wersji na Mi6 wywala od razu do ekranu głównego. Reboot, wipe dalvik/cache nie pomaga.

Zaktualizowane do Oreo, miałem wszystkie objawy, zwolnienie, słabe ładowanie, wolniejsze odblokowanie palcem. Po wygraniu jeszcze raz na czysto wszystko ok, poza powiadomieniami z Gmaila i powiadomieniem o uruchomionej aplikacji w tle.

Jest dalej trochę cieplejszy, magisk działa.

Edited by innyreader

Zaktualizowane do Oreo, miałem wszystkie objawy, zwolnienie, słabe ładowanie, wolniejsze odblokowanie palcem. Po wygraniu jeszcze raz na czysto wszystko ok, poza powiadomieniami z Gmaila i powiadomieniem o uruchomionej aplikacji w tle.
Jest dalej trochę cieplejszy, magisk działa.
Wygrywałeś jeszcze raz przez twrp?

Redmi PRO - Skaner się wysypuje mimo zastosowania na 8.1.4 paczki którą podsyłał Acid. Wymagana reinstalacja apki - po niej dopiero działa. Niby nie problem - ale zgłaszam. 

Ja od wczorajszego wieczora jestem na oreo i póki co nie mam powodów do niezadowolenia.

Wysłane z MI6

• Like 1

44 minuty temu, Adamk102 napisał:

Wygrywałeś jeszcze raz przez twrp?

Tak, najpierw aktualizowaniem potem wgrałem na czysto.

Ale jakbym miał powiedzieć że coś mi to dało, to nie wiem.

Edited by innyreader

Nie da się ładować telefonu, wipe cache i dalvik oraz ponowna instalacja nic nie dają

Ja teraz zrobiłem ponowną instalacje potem wipe dalvik i cache, uruchomiłem telefon - troche ścinał, potem restart i szybkie ładowanie działa pięknie

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Wiadomo coś w której aktualizacji redmi 4 Pro dostanie dzielony ekran? Gdzieś na stronie była informacja, że początkiem stycznia niby :)

Z BT faktycznie jest problem. Pokazuje na pasku, że włączone, ale włączone nie jest.

Mi6 płacenie zbliżeniowe nie działa. Portfel hce wcześniej działał. Błąd odczytu karty. 

Guest
This topic is now closed to further replies.