ZduneX25

MIUI 8.1.11

Recommended Posts

Kiedy będzie aktualizacja zabezpieczeń androida?

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro prime

Pewnie nigdy xiaomi olewa to Redmi 3 s nie ma a straszy model mi4c ma

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, soto74 napisał:

Jest sens jak zadawanie pytania, które pada xxx razy przy każdej aktualizacji.

Edited by acocieto

Czy to normalny proces uruchamiania ? : --->  Włączam telefon -> logo android lecą sobie te 3 kropeczki -> po czym wyświetla się ten pasek ( na 2-3 sek. )jakbym czyścił cache czego nie robiłem..

@Acid możesz sprawdzić na swoim Mi6 czy na tej wersji działa szybkie ładowanie bo u mnie niestety nie działa. 

W razie jakbym chciał przywrócić kopie w TWRP to robi się jakieś wipe czy porostu przywraca? 

Po aktualizacji na karcie aero 2 transmijsa danych sie wlacza po czy mzaraz wyłącza ktoś ma jakis pomysł? Wcześniej śmigało bez problemu

• Like 1

Mi note 3 straciło mi się odblokowanie twarzą na tym i poprzednim sofcie - o co chodzi ? Nie ma w ogóle tej opcji w menu ....

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[mention=1160]Acid[/mention] możesz sprawdzić na swoim Mi6 czy na tej wersji działa szybkie ładowanie bo u mnie niestety nie działa. 
W razie jakbym chciał przywrócić kopie w TWRP to robi się jakieś wipe czy porostu przywraca? 
Działa szybkie ładowanie.

Tapatalk - Xiaomi MI 6

Nie da się normalnie ukryć tych powiadomień. Google tak zrobiło. Dopiero w 8.1 to poprawili. Niestety tak musi być albo ukryć to powiadomienie innym sposobem np aplikacja AutoNotification.

Wysłane z MI 6

46 minut temu, mrosi napisał:
Wiadomo co z Mi MIX...? Jak dotąd nie ma ROMu.

Jakiś problem z kamerą mają na MIX.

Wysłane z MI 6

Jest sens jak zadawanie pytania, które pada xxx razy przy każdej aktualizacji.
Wiesz, nie miałem czasu przejrzeć całego wątku, ale dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Czy jest jakaś szansa że na miui Polska zostanie poprawiona współpraca z samochodami poprzez aplikacje android auto? W Firmware musi być coś nie tak ze xiaomi źle działają z tym oprogramowaniem.

5 minut temu, Acid napisał:

Nie da się normalnie ukryć tych powiadomień. Google tak zrobiło. Dopiero w 8.1 to poprawili. Niestety tak musi być albo ukryć to powiadomienie innym sposobem np aplikacja AutoNotification.

@Acid To trochę słabo :/ Nie słyszałem o tym u innych producentów (ale pewnie słabo szukałem). 

Czy w związku z tym (albo nawet bez związku) wiadomo coś czy można liczyć na wydanie właśnie na poprawionego 8.1 dla MI6/MIX2 w przyszłości? Czy coś takiego w ogóle jest w planach Xiaomi? Wiem, że nie podają żadnego cyklu wydawniczego, ale może coś już wiadomo o przymiarkach do tego wydania w nieodległej przyszłości...

Pierwsze wydanie z nowym androidem, a ty już jęczysz o następne? Co za tupet... może najlepiej od razu niech to całe miui lub jakaś jego gałąź będzie oparte na wersji "beta" robocikowego systemu. Ciekawe co wtedy będzie nie pasować, błąd na błędzie? - nie ma nowego android'a -> źle; nie ma najnowszego androida -> źle; nie ma łatek bezpieczeństwa na wszystkie możliwe modele -> źle; jest nowszy android -> źle, bo to przecież to nie normalne, że wszystko nie działa perfekcyjnie. Napraw to co Ci nie pasuje lub cierpliwie poczekaj lub wróć do jakiejś innej wersji.

@piotrplawecki

fastboot flash recovery twrp.img
fastboot boot twrp.img

• Like 2

Według mnie w opisie aktualizacji poza dodanymi zmianami powinno być także to co zostaje usunięte (jak np. odblokowanie twarzą na Mi6).

• Like 3

W Mi Note 3 kilka osób ma podobny problem braku Face ID w ustawieniach

Na forum miui en pisali

[mention=1160]Acid[/mention] czy masz jakąś większą wiedze na ten temat ?

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...

Nie ma żadnego problemu z szybkim ładowaniem w MI6, trzy razy instalowałem ten ROM, na inne MIUI, bez wipe, z wipe i na czysto - zawsze działa. 

Potwierdzam.

Ludzie piszą na na Xiaomi.eu by zrobić wipe cache i dalvik w recovery

Tapatalk - Xiaomi MI 6

Nie wiem do czego jest opcja Kup, ale po wejściu już tylko chińskie krzaczki8c614b84fb5847bb7bf97ffe9c21df5e.jpg

Tapatalk - Xiaomi MI 6

Mi 5x nadal błąd skanera.

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka

Full Wipe i u mnie działa już. Tylko podwójne ikony powiadomienia są nadal w Gmail.

W Mi6 po wyłączeniu bluetooth już się nie da ponownie włączyć, trzeba restartować telefon.

Tapatalk - Xiaomi Mi6

4 godziny temu, piotrplawecki napisał:

Jak zaktualizować twrp? 

Najszybciej w TWRP poprzez instalacje image.bin twrp-X.X.X-X-***nazwa_kodowa.img -> na partycję recovery

Pomijam odpwiedni dobór wersji na urządzenie www TWRP.ME  

PS. Europejskie serwery dziś leżą

Edited by _mARk_

7 minut temu, marhan napisał:

Redmi 4X, po aktualizacji przestała działać dioda IR, aplikacja Pilot Mi się wykrzacza.

U mnie tez sie krzaczy

Guest
This topic is now closed to further replies.