Jump to content

MIUI 8.1.11

ZduneX25

Recommended Posts

[mention=1160]Acid[/mention] możesz sprawdzić na swoim Mi6 czy na tej wersji działa szybkie ładowanie bo u mnie niestety nie działa. 
W razie jakbym chciał przywrócić kopie w TWRP to robi się jakieś wipe czy porostu przywraca? 
Działa szybkie ładowanie.

Tapatalk - Xiaomi MI 6

Nie da się normalnie ukryć tych powiadomień. Google tak zrobiło. Dopiero w 8.1 to poprawili. Niestety tak musi być albo ukryć to powiadomienie innym sposobem np aplikacja AutoNotification.

Wysłane z MI 6

46 minut temu, mrosi napisał:
Wiadomo co z Mi MIX...? Jak dotąd nie ma ROMu.

Jakiś problem z kamerą mają na MIX.

Wysłane z MI 6

5 minut temu, Acid napisał:

Nie da się normalnie ukryć tych powiadomień. Google tak zrobiło. Dopiero w 8.1 to poprawili. Niestety tak musi być albo ukryć to powiadomienie innym sposobem np aplikacja AutoNotification.

@Acid To trochę słabo :/ Nie słyszałem o tym u innych producentów (ale pewnie słabo szukałem). 

Czy w związku z tym (albo nawet bez związku) wiadomo coś czy można liczyć na wydanie właśnie na poprawionego 8.1 dla MI6/MIX2 w przyszłości? Czy coś takiego w ogóle jest w planach Xiaomi? Wiem, że nie podają żadnego cyklu wydawniczego, ale może coś już wiadomo o przymiarkach do tego wydania w nieodległej przyszłości...

Pierwsze wydanie z nowym androidem, a ty już jęczysz o następne? Co za tupet... może najlepiej od razu niech to całe miui lub jakaś jego gałąź będzie oparte na wersji "beta" robocikowego systemu. Ciekawe co wtedy będzie nie pasować, błąd na błędzie? - nie ma nowego android'a -> źle; nie ma najnowszego androida -> źle; nie ma łatek bezpieczeństwa na wszystkie możliwe modele -> źle; jest nowszy android -> źle, bo to przecież to nie normalne, że wszystko nie działa perfekcyjnie. Napraw to co Ci nie pasuje lub cierpliwie poczekaj lub wróć do jakiejś innej wersji.

@piotrplawecki

fastboot flash recovery twrp.img
fastboot boot twrp.img

• Like 2

W Mi Note 3 kilka osób ma podobny problem braku Face ID w ustawieniach

Na forum miui en pisali

[mention=1160]Acid[/mention] czy masz jakąś większą wiedze na ten temat ?

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...

4 godziny temu, piotrplawecki napisał:

Jak zaktualizować twrp? 

Najszybciej w TWRP poprzez instalacje image.bin twrp-X.X.X-X-***nazwa_kodowa.img -> na partycję recovery

Pomijam odpwiedni dobór wersji na urządzenie www TWRP.ME  

PS. Europejskie serwery dziś leżą

Edited by _mARk_

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...