Skocz do zawartości

Xiaomi MI8


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

@rock'n'rolla "Mi 8 i Mi 8 SE trafią do sprzedaży w Chinach 5 i 8 czerwca.  Z kolei edycja Explorer na pewno nie będzie dostępna od razu. Xiaomi nie podało konkretnej daty." cytat ze SPIDER'SWEB

@R11 ceny Mi 6 w polskich sklepach może spadną, ale w Chinach, tam gdzie było do tej pory najtaniej, to już od kilku tygodni albo brak towaru, albo ceny poszły w górę.

Edytowane przez wolf
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redminote2 liczę na to, że Xiaomi rozesłało już do redakcji na świecie nowe modele i będzie można niedługo znaleźć recenzje tego czytnika. Jestem w 99% zdecydowany na wersję EE o ile nie będzie go trzeba ładować 2x dziennie.

 

Recka aparatu - TUTAJ ciekawe  czy prawdziwa.

Edytowane przez rock'n'rolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

Wkurza mnie to kopiowanie Apple :( Wyciągając Mi8 będę się czuł trochę jak ktoś kto koniecznie chce iPhone X a go nie stać, więc kupił nędzną podróbkę. A przecież MI to świetna marka i mogliby wypracować własną stylistykę. 

Na tym polega potęga Appla, jak coś zrobią to każdy chce to mieć i wszyscy kopiują co mogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rock'n'rolla napisał:

Ja tego nie chcę właśnie a tak się będę czuł :D 

A tak gwoli ścisłości to Apple skopiowało więcej niż sami wymyślili ;)

Jakby nikt nie kopiował od nikogo to zatrzymalibyśmy się w rozwoju już dobre kilka lat temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Wkurza mnie to kopiowanie Apple :( Wyciągając Mi8 będę się czuł trochę jak ktoś kto koniecznie chce iPhone X a go nie stać, więc kupił nędzną podróbkę. A przecież MI to świetna marka i mogliby wypracować własną stylistykę. 

Niestety, rynek smartfonów stoi na wzorowaniu się na konkurencji, bo lepiej przecież iść już raz przetartą ścieżką, niż samemu wycinać nową. Po prostu bezpieczniej od strony marketingowej. Tyle pocieszenia, że jakiego byś nie kupił tegorocznego flagowca, to praktycznie z każdym byś się tak czuł przez ten notch  :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

A przecież MI to świetna marka i mogliby wypracować własną stylistykę. 

Hmhm... HTC też kiedyś było świetną marką i wypracowywało własne rozwiązania, a Samsung kopiował od Apple' a i ulepszał. Rzeczywistość pokazała co się bardziej opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydawało, że w zapowiedziach Mi8 miał obsługiwać ładowanie bezprzewodowe ? Po premierze wszyscy zajęli się bajerami typu rozpoznawanie twarzy i słusznie, ja jednak chciałbym mieć we flagowym telefonie XXI wieku wireless charging, a tymczasem czytamy o Quick Charge 4+ a wireless cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdzie nie widziałem wzmianki o tym, że to ładowanie jest. Nie widziałem również, że nie ma. Może w tej wersji EE będzie? Cholera wie. Jak trafi do sprzedaży to sie dowiemy.
W sumie to był jeden z argumentów, którzy skłaniał mnie do czekania na Mi8, no bo skoro Mi Mix 2s z 845 ma to czemu Mi8 ma nie dostać? .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, srgn1 napisał:

@Acid Zapowiada się jakaś szansa, że B20 będzie portowane do Mi5 czy raczej nie ma szans i tak to nie działa? Jest światełko w tunelu?

To tak nie dziala nie ma opcji na obslugej tej czestotliwosci przez ten model. 
Poza tym w swiecie xiaomi mi5 nie zyje od ponad roku.

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Volv3r napisał:

Niestety nigdzie nie widziałem wzmianki o tym, że to ładowanie jest. Nie widziałem również, że nie ma.

Z informacji jakie są w internecie wynika, że na 99% nie ma bezprzewodowego ładowania. Pozostaje samemu je zamontować. 

Edytowane przez rock'n'rolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, srgn1 napisał:

@Acid Zapowiada się jakaś szansa, że B20 będzie portowane do Mi5 czy raczej nie ma szans i tak to nie działa? Jest światełko w tunelu?

Oczywiście tak to nie działa. Więcej zachodu niż to warte. Chcesz band 20 to kupujesz telefon z band 20.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...