Skocz do zawartości

Xiaomi MI8


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chyba zamawiam na tygodniu mi8 128gb z ibg dhlkiem. Chciałbym mi8 ee, ale tak samo nie doczekałem się mi5 pro i wziąłem słabszy i nie żałuję. Nigdy nie rozbilem telefonu, ale pewnie drogo by wyszła wymiana wyświetlacza z czytnikiem, a odblokowanie twarzą sobie daruje. Dodatkowo większa bateria jest mile widziana u mnie. Czytnik z tyłu trochę mnie martwi, ale w sumie cały czas gdzieś tam ten palec trzymam, a na czas jazdy samochodem przeboleje wprowadzenie pinu jeden raz na początku jazdy. Żałuję, że przez notch nie widać procent baterii, ale może to jakoś rozwiążą z czasem. W lineage na tablecie mam takie kółeczko ze wskaźnikiem, a w środku ilość procentów i mogliby to skopiować xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w kwestii ibuygou coś mnie ominęło? Bo Mi8 w tym sklepie nie jest dostępny w ofercie? Codziennie w szukajkę, wpisuje Mi8 lub Mi 8 i nic :-) tylko geekbuying i gearbest mają te telefony .

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Mi8 na IBG jest, ale nie wiem jak z dostępnością:

https://www.ibuygou.com/p-official-xiaomi-mi-8-snapdragon-845-6gb-ram-64gb-rom-11075.html

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaxPrime napisał:

Czy w kwestii ibuygou coś mnie ominęło? Bo Mi8 w tym sklepie nie jest dostępny w ofercie? Codziennie w szukajkę, wpisuje Mi8 lub Mi 8 i nic :-) tylko geekbuying i gearbest mają te telefony .

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Wchodzisz w zakładkę Mi phone cn version i na drugiej stronie masz mi8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie to wybrażasz? Raczej nie będziesz widział obiektów na żywo. Skąd masz wiedzieć, które zdjęcie jest bliższe prawdy?
Oglądałem jakieś porównanie P20pro i S9+ - zdjęcia z pierwszego bardziej szczegółowe, ładniejsze tylko np. niebo było nienaturalnie granatowe. Moim zdaniem - oba przekłamują rzeczywistość.
Nie ma co ochać, achać bo i tak każdy smartfon jest gorszy od przyzwoitego kompakta.
Co racja to racja, generalnie jak ktoś wie jak robić zdjęcia w manualu to moja V30 potrafi zrobić lepsze zdjęcie w RAWie niż S9+ w automacie. Większość ludzi używa automat, mnie zadowalają już zdjęcia z S7 więc każdy nowszy telefon flagowy jest elegancja Francja :)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...