Skocz do zawartości

Xiaomi MI8


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

Cena:

6 / 64 GB za 2699 juanów (około 1500 zł)

6 / 128 GB za 2999 juanów (około 1700 zł)

6 / 256 GB za 3299 juanów (około 1900 zł)

No i pokazują też wersję "SE", 5.88" odpowiadające 5.2" "ramkowcowi"....

Cena za najlepszy wariant: 3699Y ~2200PLN

20180531074257_554017.jpg?random=1527752

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko wygląda ten Mi8, propsuję Amoled. To, że będzie podwójny czytnik linii papilarnych jest wiadome od dawna przez wycieki - w ekranie i z tyłu, jak dla mnie super, bo każdy może sobie wybrać jak mu wygodnie. A jak nie, to ma odblokowywanie 3D twarzy. Do wyboru, do koloru. Nie to co u Apple.

A teraz pokazują wersję SE. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zenderable napisał:

Jak dla mnie spoko wygląda ten Mi8, propsuję Amoled. To, że będzie podwójny czytnik linii papilarnych jest wiadome od dawna przez wycieki - w ekranie i z tyłu, jak dla mnie super, bo każdy może sobie wybrać jak mu wygodnie. A jak nie, to ma odblokowywanie 3D twarzy. Do wyboru, do koloru. Nie to co u Apple.

A teraz pokazują wersję SE. ;)

 

A ten z czytnikiem w ekranie to nie była inna wersja? On nie miał nic z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Mi6 z ekranie 6.21 odpowiada smartfonowi z ekranem 5.5 cala. Ja wolałbym trzymać w dłoni Mi8, niż kanciastego stworka od Sony, który wielkościowo będzie taki sam... :P

Niestety, teraz taka moda na duże telefony, ale idzie się przyzwyczaić. Kiedyś się używało Z Ultra i żyło :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE odpada, wygląda jak jakaś patelnia... jeżeli się zdecyduje, to albo wersja podstawowa (ta za 1500, bo nie potrzebuje ani 128 ani tym bardziej 248Gb pamięci), albo się szarpne na tą "specjalną", jak mnie najdzie... Mi5 wypadałoby wymienić, ale ten srAMOLED mnie skutecznie odpycha aktualnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

SE odpada, wygląda jak jakaś patelnia... jeżeli się zdecyduje, to albo wersja podstawowa (ta za 1500, bo nie potrzebuje ani 128 ani tym bardziej 248Gb pamięci), albo się szarpne na tą "specjalną", jak mnie najdzie... Mi5 wypadałoby wymienić, ale ten srAMOLED mnie skutecznie odpycha aktualnie...

A to SE wyglada jakos inaczej? Jest nie wiem wiekszy czy co? Niestety u mnie live rwie tak, ze nie da sie ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, PurpleHaze napisał:

A to SE wyglada jakos inaczej? Jest nie wiem wiekszy czy co? Niestety u mnie live rwie tak, ze nie da sie ogladac.

U mnie też rwie, SE jest jakby bardziej kanciasty, płaski, taka troszku paletka. To jest 5.88" w obudowie 5.2".

33992803_1761320727236846_83967009381563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o SE.

photo_2018-05-31_09-52-54.thumb.jpg.15630e6e1ad99007c388e2e662b0712d.jpg

Info o MIUI:

Cytat

Update Schedule for MIUI 10

The first closed beta version of MIUI 10 will be pushed at 11:00 AM on June 1. 

The first batch of adaptive models: Mi 8, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX, Mi 6X, Mi 6, Mi 5, Mi Note 2, Redmi Note 5, Redmi S2. 

Other models are expected to open the closed beta in July, so please pay attention to the forum related announcements.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

U mnie też rwie, SE jest jakby bardziej kanciasty, płaski, taka troszku paletka. To jest 5.88" w obudowie 5.2".

Akurat to by mi pasowalo, szukam gabarytowo odpowiednika mi5/mi6.
Dla mnie standardowa wersja 6.21" bedzie zdecydowanie za duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PurpleHaze napisał:

Akurat to by mi pasowalo, szukam gabarytowo odpowiednika mi5/mi6.
Dla mnie standardowa wersja 6.21" bedzie zdecydowanie za duza.

No to SE będzie chyba niewiele większy od Mi5, kwestia 1mm. Sam się boje tych 6.2"... Tak jak to 5.5" kiedyś byłem w stanie zaakceptować jeszcze, tak teraz tych 6 to już się bać zaczynam...

 

Już widzę te wypalające się AMOLEDy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nezumi napisał:

No to SE będzie chyba niewiele większy od Mi5, kwestia 1mm. Sam się boje tych 6.2"... Tak jak to 5.5" kiedyś byłem w stanie zaakceptować jeszcze, tak teraz tych 6 to już się bać zaczynam...

 

Już widzę te wypalające się AMOLEDy...

Jak nie chcesz Amoleda to jest przecież jeszcze Mi Mix 2s. Amoled ma swoje zalety, IPS swoje, natomiast rynek od Xiaomi Amoledów wymagał. Ja też wolę IPS, no ale dają wybór i to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są amoledy które się wypalają po jakimś czasie, ale są też takie które ładnie trzymają ;) ja osobiście jestem przyzwyczajony do IPS, sam wolałbym jakby dali OLED, no ale amoled ma świetną czerń i to trzeba przyznać. Tylko jeszcze gdyby w MIUI 10 był dark mode, bo jak na razie wszystko jest jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...