Skocz do zawartości

Xiaomi MI8


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za cyrki z tym mi7 kurna , teraz piszą że mi8 chyba że sobie jaja robią ,coś mi się wydaje że ten ryż chyba im zaszkodził


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Do czarek 1212
To wina sieci ,że tak się dzieje często zarywa LTE bo jest przeciążenia,i wina także dzierżawy sygnału , najwięcej takie cyrki T-Mobile i plus ma ,Play dzierżawi ich sieć i takie masz niespodzianki, normalnie

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czarek1212 napisał:

 może to LTE B20?

Nie liczyłbym na B20 w Mi7.

1 godzinę temu, djblack napisał:

Co to za cyrki z tym mi7 kurna , teraz piszą że mi8

Nah, nie pokładałbym nawet kropelki nadziei w informacjach, które się w tym temacie pojawiły dotyczące ilości modeli, czy też ich wyglądu... Co info, to wygląda inaczej, co link, to inny pomysł i inne #confirmed informacje. Zazwyczaj jedyny przeciek, jaki jest w jakimś większym % pewny u Xiaomi, to ten, gdy "przypadkiem" jakiś sklep za szybko zamieści urządzenie na liście produktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Viara napisał:

Oby był bez notcha :D

Czekam tylko na te lamenty Internetowe - gdy wyjdzie z Notchem. Dla wielu to będzie kwestia przekreślająca ten tel xDDDD Zabawni. 

Jedynie co to z tym B20 mogliby ogarnąć się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eragon napisał:

Czekam tylko na te lamenty Internetowe - gdy wyjdzie z Notchem. Dla wielu to będzie kwestia przekreślająca ten tel xDDDD Zabawni. 

Jedynie co to z tym B20 mogliby ogarnąć się. 

Ja wiem czy zabawni :| Jak komus nie pasuje cos wizualnie w telefonie, to mimo wszystko powinien go kupic i sie po prostu przyzwyczaic?
Dla mnie wciskanie notcha to kopiowanie appla, po prostu. Nie przemawiaja do mnie argumenty o dodatkowych mm ekranu, ani o jakiejkolwiek uzytecznosci tego rozwiazania, no nie widze po prostu zadnych zalet.
Za to wad juz sporo. Jakos producenci telefonow potrafia zrobic minimalna belke na gorze i na dole i ukryc tam aparaty i czujniki, ewentualnie mozna pojsc droga mi mix2. 
Ale wiemy tez ze gro chinskich producentow jakby sie dalo, to by nawet nadgryzione jablko pakowali na obudowe. I dla mnie notch doskonale wpisuje sie w ten trend. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, to że wychodzi Mi 8, niekoniecznie oznacza, że to inna nazwa na Mi 7. Może Mi 7 wyjdzie jeszcze później i będzie miało lepsze funkcje i np. Mi 8 z notchem a Mi 7 bez. Albo na odwrót. Ale to tylko takie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:


@rock'n'rolla zapomnij o tych zdjęciach, to jest fake.

Wiem, że fake ale boję się, że w takich fejkach może być ziarnko prawdy ;) Taki design to byłby ogromny krok w tył. 

Podejrzewam, że znowu skopiują Apple i słuchawka będzie wyglądać jak iPhone X. Liczę jednak na ceramikę zamiast szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tabletowo.pl/2018/05/23/to-podobno-jest-xiaomi-mi-8-nie-wierze/

Zobaczcie jak paskudne to wygląda ,już całkiem komuś padło na mózg,no jednym słowem masakra

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Widać że to prowokacja to jeszcze takie jajca robią z ludzi

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...