Skocz do zawartości

Xiaomi MI8


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co dalej wymyślą,co do ceny myślę że będzie kosztować grubo ponad 1600 zł , zaznaczam że to tylko moja sugestia ,co do ceny, bardzo mnie ciekawi jaki naprawdę obiektyw sprawował robotę że zdjęciami,jak będzie lipa to moim zdaniem ,w błoto hajs wywalony

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Volv3r o i za takie przecieki szanuje xD czyli moje folijki są prawdziwe. Zresztą nie dziwne xd producenci folijek mają wcześniej wymiary 

@djblack jeśli ten przeciek jest prawdziwy i w sklepie mi był za jakieś 1600zl to w ibg, GB itd., będzie kilka stówek droższy xd ale ja już mam kasę odłożona i jestem trochę napalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej postu, link do strony który podałeś, jest opisany i piszę dokładnie że jest wejście na gniazdo Jack 3,5 mam na słuchawki , obok portu USB,czyli znajduje się obok wejścia ładowania ,oraz napisane że będzie miał typ USB c ładowarkę ,

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Tak jak widać na zdjęciu306a95de889bbf3c9310a899b8b27f87.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wygląda jak redmi S2(chodzi mi o tyl) (zresztą to samo źródło )

http://www.tabletowo.pl/2018/05/05/xiaomi-redmi-s2-premiera-10-maja/

 

Jak przeżyje jakoś ten notch to ten tyl jest paskudny. Jak tak to będzie wyglądać to opuszczam wspaniały pokład miuipolska. A się wkurzyłem... 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nie pasuje mi ten fingerprint... Wszędzie pisano o tym, że czytnik wtopiony w ekran jest potwierdzony, że na 100%, że oh i ah, a teraz niby po 1 fotce wszyscy wierzą w ten tył Mi7, mimo tego, że jest tam czytnik... To jak to? Będą 2 czytniki? Czy jednak te rozdmuchane na każdą stronę świata potwierdzenia i zapewnienia już nie są takie... potwierdzone i zapewnione? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gizchina.com.pl/2018/05/11/zdjecia-xiaomi-mi7-trafily-do-sieci/ A tutaj udowodnili, że te zdjęcia to fake :). Aparat w 2 telefonie jest lekko ucięty, czyli zdjęcie było przerabiane, co więcej, jak to jest, że nikogo nie dziwi, że w 2018r, gdzie nawet Redmi 4A za 200-300zł robi lepsze fotki, ludzie wierzą w takie przecieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nezumi napisał:

https://gizchina.com.pl/2018/05/11/zdjecia-xiaomi-mi7-trafily-do-sieci/ A tutaj udowodnili, że te zdjęcia to fake :). Aparat w 2 telefonie jest lekko ucięty, czyli zdjęcie było przerabiane, co więcej, jak to jest, że nikogo nie dziwi, że w 2018r, gdzie nawet Redmi 4A za 200-300zł robi lepsze fotki, ludzie wierzą w takie przecieki?

ja nie wierze w te zdjęcia bez fingerprinta w wyswietlaczu i z takim dużym notchem dla mnie to na 90% fake 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej fake. Ale sądzę, że jakieś urządzenie z notchem na pewno jest planowane. Dlaczego? Otóż dzisiaj na GitHubie Xiaomi.eu pojawiły się zmiany w tłumaczeniu (angielskie) dotyczące update 8.5.10. W ustawieniach chińscy developerzy dodali takie opcje jak poniżej:

<string name="notch_force_black_desc">When turned on, the screen notch area is black</string>
<string name="notch_force_black_title">Hide Screen notch</string>

Do jakiego urządzenia miałby trafić notch? Nie wiem. Aczkolwiek mi ten pomysł się absolutnie nie podoba, i jeśli rzeczywiście w Mi 7 się to pojawi, to raczej ten telefon - jeśli nic innego mnie do zakupu nie przekona - nie będzie moim wyborem zakupowym :) wolę wygląd taki, jaki ma np. Redmi 5 Plus czy Mi Mix 2 albo 2S...

Commit na GitHubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie,z tym czekaniem ,to nie ma co się podniecać myślę że lepiej na spokojnie i z pełnym luzem ,bo nigdy nic nie wiadomo co wyjdzie z tego , zawszę jakieś ustrojstwo lub wada fabryczna wyskoczy ,a bo tego nie ma lub co innego, czekamy i zobaczymy prezentację tego cacuszka 7 generacji

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie telefon powyżej 5,5 cali powinien mieć batkę przynajmniej 4k mah i na taką liczę w mi7, żadne mydlenie oczu typu że procek QS 845 to lepsze zarządzanie wydajnością i nie trzeba tak dużej baterii, mi nie wystarczą bo ja wiadomo softy leżą na łeb na szyje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Viara napisał:

dla mnie telefon powyżej 5,5 cali powinien mieć batkę przynajmniej 4k mah i na taką liczę w mi7, żadne mydlenie oczu typu że procek QS 845 to lepsze zarządzanie wydajnością i nie trzeba tak dużej baterii, mi nie wystarczą bo ja wiadomo softy leżą na łeb na szyje

Nie prościej napisać 4Ah? :) 
Jak patrzę na takie LG G7 który ma baterię 3000 mAh to aż to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...