Skocz do zawartości

Xiaomi MI8


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MaxPrime napisał:

A podobno ma być ten śmieszny notch w Mi7 (takie plotki krążą w sieci). Mam nadzieję, że to nie jest prawda ... jeżeli tak to Mi6 zostanie ze mną dużo dłużej :)

Mam ten sam problem xD Tylko ja się będę musiał "przemęczyć" z Mi5 :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Viara napisał:

Najważniejsze żeby mi7 nie miał notcha i miał b20 800mhz

Aha... czyli procka, ekranu, ani reszty nie potrzebuje? Ważne, aby było B20 ¯\_(ツ)_/¯(to się już robi nudne...), a wiesz, że "notch" to nie tylko "uszy" od Apple? Notch, jak sama nazwa wskazuje, to każde "wcięcie" (nie tylko w ekranie)... To coś w iPX to tzw. "Bunny Ears" i co tak chętnie kopiują wszyscy producenci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważne aby nie było tego żałosnego notcha ... co do B20 to dla mnie rzecz absolutnie zbędna. Mam Mi6 które oczywiście nie obsługuje tego pasma, a jakoś wszędzie gdzie jadę mam LTE i internet śmiga, aż miło :) nudny robi się płacz o te pasmo, no chyba, że ktoś mieszka w lesie to fakt, B20 się przyda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu ułóżmy listę życzeń, Xiaomi na pewno to bardzo obchodzi, mając już gotowy produkt skitrany w piwnicy :D. Dla mnie najważniejszy jest dobrej jakości OLED z notchem jaki pokazywali w renderach Mix'a 2s, albo niech go w ogóle nie dają :(. B20 nawet jakby było, to nie odczuje... Mieszkam niby poza miastem, ale wszędzie gdzie jestem zawsze mam LTE/LTE+ i to w Play!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Viara napisał:

Nowe info wskazuję że premiera będzie marcu czyli do nie całych 2 tygodni https://www.xiaomitoday.com/xiaomi-mi-7-mi-7-plus-come-march-2018/

Byłem gotów dać Ci plusa za tak pozytywną wiadomość ^^ Ale nie... musiałeś to popsuć...

Te nowe informacje to z grudnia, zauważyłeś? -,-

A ja marnuję czas by Cię w tym uświadomić. Proszę mocno o plusika byś mi dał! 

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2018 o 20:58, Eragon napisał:

Byłem gotów dać Ci plusa za tak pozytywną wiadomość ^^ Ale nie... musiałeś to popsuć...

Te nowe informacje to z grudnia, zauważyłeś? -,-

A ja marnuję czas by Cię w tym uświadomić. Proszę mocno o plusika byś mi dał! 

Nienawidzę Cię... 

 

Co to nie ma jeszcze żadnych info? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szach mat ateiści. Skoro mix 2s nie ma czytnika lini papilarnych w ekranie to będzie go mieć mi7! Pewnie dlatego się tak pieprzą z premierą bo chcą to dopieścić. Nie powiem, ale zaintrygował mnie jeszcze huawei p20pro, ale czekam twardo dalej na mi7;p

Dowód:

https://www.gsmarena.com/leaked_miui_source_code_hints_at_indisplay_fingerprint_reader_on_the_xiaomi_mi_7-news-30306.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...