Skocz do zawartości

Google Camera dla MIUI9


esil

Rekomendowane odpowiedzi

Na XDA pojawił się mod Scrubber GCam dla naszych RN4 działający na API24 czyli MIUI9. Działa tryb portretowy i HDR na obu kamerkach. Nie działa Slow Motiom przy nagarywaniu.

Do pobrania z w/w tematu post nr 54:

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/themes/scrubber-gcam-portrait-mode-modified-t3732521/page6

API24 android 7 czyli MIUI9

API25 android 7.1

Oczywiście musi być włączone Camera2api.

Edytowane przez esil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 7.02.2018 o 17:38, cincin27 napisał:

@widmo1980

Trzeba rootować i zmieniać coś w ustawieniach telefonu?

Tak.Telefon musi być zrotowany.Dodatkowo trzeba dodać wpis " persist.camera.HAL3.enabled=1". Zrobisz to bez problemu apką BuilidProp z google play.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie,

 

Jak to jest z tym GCam? Ludzie w necie piszą o mnogości ustawień - jak na zdjęciu: ekspozycji, przesłony, iso itp.

 

07fef5d71ec56d0cab1a2d271060e134.jpg

 

A u mnie dużo skromniej:

 

5bef4fba74512a42850e292442741489.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie dostępne wersje:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ Ja używam w OP5T wersje Arnova i tam jest wiele ustawień jak ISO czy ekspozycja. Nie wiem jaka teraz wersja jest dobra dla RN4X. Byc moze masz wersje 5.2, tak wygląda ze screenow i tam moze byc mniej opcji. Możesz poprosić uzytkownika [mention=8708]k3lt[/mention] o pomoc. On jest mocno ogarnięty w temacie zdjęć i udziela się w dziale Twojego telefonu na xda. Znajdziesz go tam pod nickiem: k3lcior i na pewno Ci doradzi. Link do tego tematu: GCam_RN4X

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam problem z aplikacjami Google Camera. Jaką nie zainstaluję to mam czarny ekran.
Na stockowej aparat działa.

Mam root, Magisk(camera2api), ściągałem świeże apki z https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

W programie Manual Camera Compatibility Test mam wszystko na zielono.

Miui 10,  8.9.13

Edytowane przez kempas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacjami Google Camera. Jaką nie zainstaluję to mam czarny ekran.
Na stockowej aparat działa.
Mam root, Magisk(camera2api), ściągałem świeże apki z https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
W programie Manual Camera Compatibility Test mam wszystko na zielono.
Miui 10,  8.9.13
Na Miui10 nie dziala gcam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, a jest szansa, że będzie działać? czy wrócić do miui 9 ?
Chyba bedzie ciezko, minelo juz troche czasu i jakos nic sie nie pojawilo. Podobno cos tam chinczycy namieszali w sterownikach kamery i to wlasnie tylko i wylacznie w rn4.
Ja tez czekalem, ale wrocilem do miui9 i nie zaluje, lepiej trzyma bateria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kempas Nie wydaję ci się, jest bardzo szybkie zwłaszcza w porównaiu do miui 9 global  i połowy nieudoplnych customów odkąd przeszły na treble :P  pobawiłem sie chwile miui 10 i bardzo szybko ładuje aplikacje oraz w porównaniu do miui 9 mozna mówić tutaj o jakims multitaskingu :D

Co do gcam nie udało mi sie odpalic nic poza czarnym ekranem na miui 10 ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Wyszła kolejna wersja GCam'a od Bulkin043 aka InnocentParrot. Oparta została na najnowszej wersji Google Camera v.7.0.009. Osobiście używam tego moda na Redmi Note 7, ale wg twórcy apka działa także na RN4X, więc podsyłam wam linka do przetestowania. :-)
Link do tematu na xda
Lista wspieranych urządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...