Jump to content

Konfiguracja aplikacji MiHome


Recommended Posts

Witam, Panowie zainstalowałem MiHome do obsługi odkurzacza oraz żarówek yeelight, bo sama aplikacja Yeelight to katorga i katastrofa...Mam pytanie odnośnie MiHome, ustawiamy Mainland China oraz English? tak jest poprawnie żeby wszystko dobrze działało (odkurzacz i yeelight)? Ja tak ustawiłem i w paru miejscach mam krzaczki oraz w głownym panelu na górze zamiast pogody w moim mieście mam GETTING LOCATION INFO. 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to to o co pytasz było wielokrotnie wałkowane na forum. Zainstaluj sobie wersję 4.3.15 - według mnie ostatnia normalna z której da się jako tako korzystać, a krzaczki będziesz widział w zakładkach "store" i "news" lub wybraniu z poziomu Mi Home routera od Xiaomi (całe szczęście, że oddzielna apka Mi Wi-Fi jest po angielsku). Ogólnie konkluzja jest taka, że poszli w ilość, zamiast systematycznie wszystko dopracowywać by było bardziej spójne.

Link to comment
Share on other sites

Nic, zostaw region taki jaki masz i język tak samo, są gdzieś krzaki to pisz do chińczyków żeby się wzięli do roboty.

Pogoda też mi nigdy nie działała chociażby nawet na PL, a np. Air Purifier nie ma problemu z odnalezieniem miejscowości w jakiej się znajduje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...