Jump to content

Brak widoczności karty SD przez aplikacje

fido
 Share

Recommended Posts

Uprawnienia root mam ale właśnie dostępu do karty brak ale tylko w niektórych programach np. ostatnio wgrałem filmy na kartę i różne odtwarzacze nie widziały tych plików, muszę jeszcze sprawdzić które programy jeszcze nie miały dostępu.

14 minut temu, fido napisał:

Uprawnienia root mam ale właśnie dostępu do karty brak ale tylko w niektórych programach

Do tego raczej root nie potrzebny. Powinno wystarczyć nadanie uprawnień tym programom i włączenie aplikacji Dokumenty (w romach global) albo Pliki (w romach eu) które są domyślnie wyłączone.

Dokładnie mam Pliki Screenshot_2018-01-08-18-01-03-539_com.android.settings.thumb.png.7e91335ae5034dcd8e6594fc0568d624.png

i włączone bez możliwości wyłączenia. Już teraz nie pamiętam jakie programy nie widziały a teraz mam VLC. Z tego co pamiętam to też miałem problem z SolidExplorer ale jakoś dało radę. O ile dobrze pamiętam to np. jak korzystałem z jakiś programów to widziałem folder sdcard, lub storage ale np. VLC lub jakiś inny program widzi kartę jako urządzenie emulowane (czy jakoś tak) 43D4-1AF7. Co innych programów to chyba przeglądarka BoatBrowser jak chciałem zapisać jakiś plik pobrany to nie mogłem wybrać karty sd tylko pamięć telefonu. Co do innych to muszę pokombinować może mi się jakiś jeszcze przypomni. 

Pobieranie pliku w przeglądarce BoatBrowser wygląda tak nie mam nawet emulowanej karty 43D4-1AF7

https://drive.google.com/file/d/1-UZbGOBmzR01597D8VZ8RReVMMQHez2i/view?usp=sharing

Edited by fido

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...