Jump to content
  • 0

RR czy 1S ?

elias

Question

witam, 

wstępnie zdecydowałem się na Redmi - pytanie czy RR czy 1S. 

Chcę mieć dual sim, za 1S przemawia 8GB, ale czytałem ( może na takie posty wybiórczo trafiłem) że RR jest bardziej stabilny.

czy ktoś w temacie mógłby doradzić ?

dzięki z góry

Pzdr 

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

witaj, RR ma mniej bledow i z tego co widze bardzo rzadkie aktualizacje, a takze w ANTUTU jakies 17000, HM1S zas w ANTUTU stabilne okolo 23000, lepsze bebchy, ale ROM wymaga jeszcze dopracowania - aczkolwiek jest tylko lepiej :) bierz HM1S

Edited by OutSideR

• 0

Nie jest tylko lepiej, w 1S bateria krócej trzyma i jest mniej RAMu, przez co apki są ubijane. Nie ma również tweaków na głośność itp. W 1S domyślnie nie ma możliwości aplikacji i innych na SD, trzeba się bawić z FolderMount itp. Na Redmi 1 obsługa SD działa od razu. Z błędami jest podobnie, aktualizacje obydwa co miesiąc/dwa.

• 0

Nie jest tylko lepiej, w 1S bateria krócej trzyma i jest mniej RAMu, przez co apki są ubijane. Nie ma również tweaków na głośność itp. W 1S domyślnie nie ma możliwości aplikacji i innych na SD, trzeba się bawić z FolderMount itp. Na Redmi 1 obsługa SD działa od razu. Z błędami jest podobnie, aktualizacje obydwa co miesiąc/dwa.

wybacz lamerskie byc moze pytanie ale ze spec wynika ze oba maja po 1GB RAM, cos przeoczylem?

Zdecydowanie Redmi, ewentualnie Note, jesli wielkosc nie przeraża.

oba sa Redmi  - rozumiem ze mowisz po prostu o Redmi Red Rice ? Note nie wchodzi w rachube - za duzy.

• 0

wybacz lamerskie byc moze pytanie ale ze spec wynika ze oba maja po 1GB RAM, cos przeoczylem?

oba sa Redmi  - rozumiem ze mowisz po prostu o Redmi Red Rice ? Note nie wchodzi w rachube - za duzy.

Mają tyle samo RAM, ale 1S ma o wiele gorsze zarządzanie i podobno wycieki pamięci, zostaje sporo mniej i apki są ubijane częściej. Jeżeli jesteś zwykłym użytkownikiem i nie zależy Ci na trochę większej wydajności w grach to bierz Redmi 1.

• 0

ok dzieki Wam obu za doprecyzowanie i wyjasnienie.

zapytam zatem jeszcze - jakies polecane miejsce w PL gdzie moge kupic jeszcze RR a nei 1S.
juz bylem w sumie zdecydowany w Accessories 4Y na 1S ale nie maja z tego co widze.

jesli ktos ma sprawdzony namiar to bede wdzieczny.

pzdr

• 0
Guest zydowsky

Plusem jest czas? Moja paczuszka dhl-em szła 5 dni (w tym weekend) czyli 3 dni. Poczta Polska czasem lubi trochę dłużej nawet... :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...