Skocz do zawartości

MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku. Próbowałem wgrać MIUI Polska według poradnia z tej strony który znalazłem na youtube.

Mam Redmi Note 3.

W poradniku kazano po instalacji MIUI Polska zrobić wipe storage, po tym telefon włącza się, pokazuje się logo MIUI i wyłącza się.

Nie mogę wejść w TWRP jedynie w fastboot.

 

Pomoże ktoś jak ułomnemu co teraz zrobić żeby odzyskać telefon bo cały dzień nad tym siedzę, próbuje rożnych sposobów ale z miernym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patricowroc

Masz na MIUI Polska masę poradników dla ludzi ograniczonych umysłowo a szukasz porad na YT i teraz prosisz o pomoc na forum?

Redmi Note 3 miał trzy edycje.

1. MTK.

2. Snapdragon 650 - 150mm.

3. Snapdragon 650 - 152mm - LTE 800 MHz B20 - Posiada dopisek SE (Special edition) nazwa kodowa Kate.

Co masz konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wgrać na czysto MIUI przez miflash. Mam kilka pytań: czy wersja MiFlash 2016.04.01.0(64bit) jest aktualna? Mam telefon Redmi 4X, na tej stronie znalazłem ROM: http://en.miui.com/a-234.html którą wersję pliku wybrać lepiej: Redmi 4X Latest Global Stable Version Fastboot File Download czy Redmi 4X Latest Global Developer Version Fastboot File Download? Sprawdziłem, że obecnie mam wersję global.

Edytowane przez qbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, instaluję na telefon przez MiFlash rom China Developer Version do Mi5s Plus, w programie wszystko się wgrywa ok, Flash Succes, a mimo to telefon łapie bootlopa czy ktoś wie jak można go doprowadzić do używalności? Bardzo prosze o pomoc, gdyż zostałem bez telefonu :(

apropo pytań dlaczego chcę Chiński, a dlatego że jest to chyba ostatnia deska ratunku dla mojego telefonu, niestety po instalacji oficjalnego Softu Global Stable, telefon nie wykrywa kart sim... brak sieci, co jakiś czas na ułamek sekundy pojawiają się kreski zasięgu ale za chwilę znowu X i tak w kółko... brakuje mi już pomysłów co robić...

a wszystko to stało się nagle gdy chciałem sobie przez OTA zainstalować nowy soft...

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcąc wrócić do Globala musisz pobrać plik tgz i to instalujesz przez mi Flasza.

 

Pliki do o rozszerzeniu tgz można znaleźć na zagranicznych forach. mi co chwilę wyrzuca jakiś błąd aplikacji telefon jest zamulony Jeśli jutro po aktualizacji nic się nie zmieni to wracam do Globala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
16 godzin temu, majka420 napisał:

MiFlash już pobrałam ale chciałabym mieć 100% pewność co do romu. Mam Redmi Note 4x global, czy link z pierwszej strony do tych romów są aktualne ?

To jest link do strony Xiaomi - nikt nie ma wpływu na to co się tam znajduje. Raczej można się spodziewać, że tam są najnowsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, majka420 napisał:

nazwie są spacje to co mam je wykasować ?

Spacje czy kreseczki bo to nie to samo. Spacji nie powinno być w nazwie i całej ścieżce dostępu, bo MiFlash ma z tym problem. A najlepiej rozpakowany katalog z romem umieścić bezpośrednio na dysku c:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kto czyta ze zrozumieniem. W pierwszym poście jest napisane, że nazwa folderu ma nie zawierać spacji ( odstępów między wyrazami ) teraz SLiM wrzuca zdjęcie nazwy z kreskami to w końcu jak ma to wyglądać ?  

Po rozpakowaniu paczki zawartość wygląda tak  :

Nie ma innych dodatkowych folderów do rozpakowania a tym bardziej zawartości jak wrzucił SLiM 

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...