Skocz do zawartości

MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

@Acid

No wiem, że ich nie ma, ale w tutku nie jest napisane skąd je wziąć... Wszystko robię z katalogu gdzie jest rom oczywiście. Romy pobrane z lokalizacji, gdzie podałeś. Chyba, że nie umiem czytać... 

Boże, nie wypakowałem plików. Matko jedyna... 

 

@Acid

Dobra, to kłopot... Raczej poważniejszy... 

error: cannot load './images/NON-HLOS.bin'
Flash modem error
 

I się zatrzymało :( Kurcze najgorsze, że teraz nie mam dostępu do Windowsa. 

Edytowane przez martin3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cofniecie z 7.3.23 na 6.23.22 albo zmiana z miuipolska na eu.stwble robimy miflashem ? Plik pobieramy tak samo jak aktualizacje? Przez twrp wywaliło caly system i zwiecha z logiem mi....
Jakis link? Przeszukalem tutki ale nie znalazłem odpowiedzi :-/

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 09:19, stan48 napisał:

są 2 programy do flash zależy z którego korzystasz

to którym się wgrywa tego global deva na mi5? teraz na mi5s też global stable i china dev mi nie idzie(robiłem tym z pierwszej strony ale jeszcze kilka innych też testowałem i to samo, stoi na flash system i nie rusza dalej)

Edytowane przez moth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie niedawno odblokowalem bootloader w Mi Note Pro a teraz chciałbym zrobić flesha za pomocą Miflasha i chciałbym wiedzieć czy jak użyje najnowszego romu to bootloader nie zostanie ponownie zablokowany?

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła lipa bo jak chce zrobić flasha romem który jest zalecany w na poczatku wątku to wyskakuje błąd ze nie może odnaleźć określonej ścieżki a chiński ROM który nie blokuje bootloadera idzie normalnie ręce opadają

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze sytuacja opanowana. sflashowalem chińskim romem wgralem twrp przez fastboot, zainstalowalem najnowszego globala i bootloader się nie zablokował chociaż podczas instalacji pojawiły się dwa "error log" i tel podniósł się dopiero po drugiej próbie uruchomienia ale jak naradzie wszystko smiga

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jedlin napisał:

ciągle error can not found file flash_all_except_storage.bat.

Bo ten plik powinien być w rozpakowanym folderze romu. I cały ten folder wskazujesz w miflashu. Rom musi być fastboot z rozszerzeniem .tzg tylko rozpakowany (najczęściej trzeba dwa razy rozpakować, najpierw do .tar, potem masz cały katalog z plikami i folderwm images), nie recovery z rozszerzeniem .zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...