Jump to content

MIUI 8.1.4

ash1970

Recommended Posts

5 godzin temu, Immortel napisał:

Jest ryzyko jest zabawa emoji6.png

Ja się już z takiego podejścia w romach wyleczyłem. Custom ma działać jak należy a jak nie to pozostaje albo trzymać się starszej wersji albo powrót do stocka. To oprogramowanie jest dla użytkownika a nie użytkownik dla oprogramowania i tyle w temacie.

@TryForgive - ja jestem jeszcze na grudniowym romie. Używam płatności zbliżeniowych i wszystko działa, tylko akurat inny bank.

Edited by Karls

Wersja dev oprogramowania nigdy nie będzie działać "jak należy" z definicji bo się ciągle zmienia, a jak są zmiany to zawsze jest szansa, że coś się przy okazji naprawi lub zepsuje. Co najwyżej może się udać, że szczęśliwym trafem zepsują marginalną rzecz, a naprawią coś istotnego z punktu widzenia danego użytkownika.

Wysłane z MI 6

• Like 1

U mnie też występuje problem z podwójną ikoną powiadomień, ogólnie cały panel powiadomień wymaga odświeżenia co już było pisane po wielokroć. Nurtuje mnie inna kwestia, ponieważ zastanawiam się nad przejściem na global stable, a w opisach miui eu przewija się informacja, że rom ten jest lepiej dostosowany do lokalnych warunków niż global i co oczywiste china. Co to właściwie dla nas jako użytkowników oznacza poza wyszczególnionymi poprawkami w działaniu gps i dokładniejszym tłumaczeniem? Będzie coś jeszcze? 

Ogólniemiui polska/eu wydaje się działać lepiej od global jednak panel powiadomień to jeden z najważniejszych elementów systemu. 

Pozatym zepsuł się na eu tryb dnd w mi max 2, błąd polega dokładnie na tym, że przycisk toggle na górnej belce po przyciśnięciu nie uruchamia nie przeszkadzać, jednak po wybraniu z menu uruchamianego przyciskami głośności można uruchomić tryb nie przeszkadzać i działa on prawidłowo, uruchamiając nie przeszkadzać przez panel ustawień przełącznik zaskakuje za drugim razem. Trochę dziwny błąd, a pojawił się już na początku grudnia, nie znika mimo wipe system + data w międzyczasie i prawdopodobnie nie był tutaj jeszcze zgłaszany dlatego go opisuje. Mam nadzieję, że opis błędu jest w miarę jasny.

Edited by iOS_hater

Są też setki "nie narzekań". Wystarczy sprawdzić ilość pobrań.
Nie tak do końca. Dużo osób nie zgłasza, bo nie należy do tego forum lub, tak jak ja, nie zgłaszam problemu (np. z Whatsapp) bo już ktoś to zrobił.
Wg twojej teorii należałbym do osób, które problemów nie mają, co jest nieprawdą.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...