Skocz do zawartości
  • 0

Amazfit BIP dla kobiety?


marglcia

Pytanie

Witam,

Panowie proszę o pomoc - od roku używam miband2, ale już mi trochę nie wystarcza i planuję zakup amazfit bip tylko... przeraża mnie trochę wielkość tarczy, mam szczupłą rękę i boję się, że ten zegarek będzie dla mnie za wielki i może trochę niekobiecy???? Może jednak dołożyć i kupić amazit peace???

Gdyby jeszcze koledzy zasugerowali gdzie najlepiej kupić? Śledzę gearbest i widzę, że również goldway sprzedaje na aliexpress, hmm ale przyznaje, że szukam, aby coś jeszcze taniej się udało kupić i pewnie ;-)

Mam nadzieję, że w tym zegarku budzenie też tak fajnie działa jak w mibandzie2

Będę wdzięczna za pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Peace jest jeszcze większy. Moja ma Fitbit Blaze który jest podobny do BIPa wielkościowo jest szerszy i grubszy a dość ładnie jej leży na ręce, a też jest szczuplutka i nie narzeka. Najtaniej chyba na gearbest jak jest promocja/z kodem to można spokojnie poniżej 50$ kupić. Najlepiej wersję chińską, bez przepłacania za europejską ze znaczkiem CE.

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Amazfit już na mojej ręce i pełne zadowolenie :-D  ale Panowie prośba wielka - nie otrzymuje powiadomień sms :-(

Poprzednio miałam Miband2, który ładnie wibrował przy nadchodzących sms-ach. 

Przed sparowaniem amazfita rozłączyłam pare z mibandem.  Amazfit ładnie się połączył z Mifit i wibruje gdy jest alarm, gdy ktoś do mnie dzwoni tylko tee smsy... Mam chyba wszystko pozaznaczane w Mifit, telefon zrestartowałam i dalej brak powiadomień :-(

aaa mam wersje international i język angielski w opasce.... 

Edytowane przez marglcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...