Sign in to follow this  
Evenred

Gesty pełnego ekranu 7.12.28

Recommended Posts

Witam

W aktualizacji 7.12.28 wprowadzono do mi mix gesty pełnego ekranu takie jak w iPhone x, i teraz pytanie, gdzie to jest w menu? Bo w teorii przeszukałem i nie ma. 

Edited by Evenred

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Od razu w głównym menu ustawień jest podmenu "Pełny ekran" - też początkowo szukałem tego głębiej w "Gestach" i innych miejscach i nie mogłem znaleźć.

Opcja całkiem fajna (nie ma brzydkich przycisków przy czarnych motywach), ale ja na dziś widzę dwie dość poważne wady:

1) nie ma jak przejść do trybu jednej ręki - skoro nie ma przycisków;

2) pisząc szybko swype'm, zaczynając od litery na skraju klawiatury, dość często schowamy klawiaturę zamiast cokolwiek napisać...

Edited by kwisatzhaderach

@kwisatzhaderach, niezłe to - to ;) Właśnie pozbyłem się przycisków. Ciekawe, czy będzie to rozwijane.

@Evenred, popraw tytuł, bo w dalszym ciągu nie opisuje tego, czego potrzebujesz.

Ok ale jakie są te gesty? Bo ukrywanie paska powiadomień było już dawno. Nie ma tego opisanego. Bo gesty które są opisane w postach w necie raczej tu nie działają. 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: użytkownik, mimo monitów, nie wykonał polecenia zmiany tytułu / treści wątku.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this