Skocz do zawartości

MultiROM 7.12.29 - Oreo - PL


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

ROM bazujący na androidzie Oreo (8.0), Zawiera język polski, powiedzmy, ze 99%. Zdarzają się nieprzetłumaczone wstawki i są w języku angielskim. Przetestowany, wszystko działa prawidłowo. Instalator startowy po uruchomieniu nie ma polskich czcionek ale tylko on, poza tym jest ok. ROM do instalacji wymaga wipe w TWRP, żeby zainstalować na xiaomi.eu lub na epicROM. Nie trzeba robić format data. Wszystko zostaje w pamięci telefonu. 

Zmiany w stosunku do androida 7:

1. Nagrywanie ekranu ponownie posiada dźwięk systemowy (oprócz mikrofonu).

2. W dyktafonie jest wybór MP3/AAC/WAV

3. Instalator aplikacji wrócił ze starszych wersji, gdzie był rozbudowany i zawierał skanowanie.

4. Lekko inne uprawnienia aplikacji (Oreo)

5. Ustawienia kodeków BT.

6. Dokumenty są włączone na stałe.

7. Mapy google działają w okienku podczas nawigacji.

Tyle z krótkiego opisu, można śmiało wrzucać i używać.

Link:

https://drive.google.com/file/d/1bW3zd2zIM9mUmp7DrDKTcAPEIm1pCCFs/view

Zrzuty ekranu:

Screenshot_2017-12-31-19-32-45-346_com.android.settings.jpgScreenshot_2017-12-31-21-50-06-464_com.android.systemui.jpg

 

Edytowane przez sp4ubw
7. punkt opisu zmian został dodany.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten ROM i poza tym, że za każdym razem kiedy przesuwam palec w górę włącza mi się gogle now nie widzę różnicy w stosunku do Androida 7. To przesuwanie mnie denerwuje, bo mam dwa widgety, które musze przesuwać i wcale nie po to, by włączyć gogle now. Chciałem zatem wrócić do poprzedniego romu za pomocą kopii zrobionej przez TWRP. I tu kłopot. TWRP nie widzi kopii. Pokazuje mi, że pamięć ma 0 MB. Ktoś pomoże? Jak przywrócić poprzedni ROM z kopii TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej było w gestach wyłączyć google now? 

Nie robiłeś formatu partycja data to masz zaszyfrowane. Podłącz do komputera normalnie w trybie MTP i zgraj folder bakup z TWRP na pendrive na przykład. Przejdz do TWRP, podłącz pendrive i z niego przywróć sobie kopię.

Edytowane przez sp4ubw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...