Skocz do zawartości

Banggood.com - opinie


piotr469

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie polecam, zakupiłem 2X mi band i już prawie dwa miesiące minęły od wysyłki, dziś otworzyłem spór i będę chciał zwrot kasy. Pierwsze zakupy i taki finał. Było piękne foto ze zdjęciem paczki, moje dane, itp, itd. Może i dobrze że się tak skończyło, teraz zamówię mi band 2.

 

EDIT:

Cofam swoją opinie, po pierwsze pomyliłem się i miała być dla sklepu GEARBEST, po drugie mi bandy w końcu dotarły.

Edytowane przez szczyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedz mi  kiedy miałeś wysyłkę tych opasek ??  ja zamówiłem kilka rzeczy w tym samym dniu ,dwie paczki przyszły w ok 7 dni , a jedna do dzisiaj nie :-(    a wysyłka była    Shipped Date:2015-11-22 04:07:04   najciekawsze jest to że tanie przyszły a droga nie :-(                                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mogę polecić ten sklep z czystym sumieniem, zamawiałem POWER BANK Xiaomi 10000 mAh, towar zamówiony 22.12, wysłano 24.12, towar otrzymano 8.01. Udało mi się zamówić jeszcze w cenie promocyjnej za 47 zł...po nowym roku cena wzrosła do 70 zł. W każdym razie dostawa bardzo szybka biorąc pod uwagę okres świąteczno-noworoczny, jak i to, że przesyłka szła z Chin. Przesyłka standardowa, nieśledzona.

Edytowane przez b_olton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep. Czas wysyłki bardzo szybki. Kupiłem tam już parę rzeczy takich jak listwa xiaomi, lampkę "nocną" xiaomi, żarówkę xiaomi.
Trochę mnie irytują przy zmianie adresu wysyłki bo zawsze zapominam uaktualnić danych i zaraz po opłaceniu piszę do nich mail`a o zmianę adresu wysyłki. Robią z tego tytułu jakieś problemy i proszą o skan dowodu osobistego, po czym im mówię że nie ma takiej opcji i że to nie jest mój pierwszy zakup u nich. Po sprawdzeniu i weryfikacji przepraszają i wysyłają na zmieniony adres :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak zawsze byłem zadowolony z banggood tak ostatnio trochę zlewają sobie, z paczką wcześniej miałem problem z uszkodzonym opakowaniem bo źle zabezpieczyli inaczej mówiąc wcale nie zabezpieczyli i się zmasakrowała ale cóż zdarza się produkt działał to zamówiłem kolejną paczkę i teraz dziwnie zmieniają statusy raz paczka jest na stronie raz jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

jak teraz wyglądają opinie o sklepie? bo np w poradniku zakupowym na głownej nie widzę o nim wzmianki a mam dużo punktów z zeszłego roku to bym sobie jakiś telefon za nie o 15% mógł obniżyć tylko nie wiem jak tam z gwarancją

 

ogólnie to zamówiłem sobie mi band 2 i przyszedł szybko, kontakt też dobry z nimi jest, teraz też powerbanka zamówiłem ale czy z telefonem ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyszukałem coś dla siebie w tym sklepie i pokazuje mi trzy formy wysyłki..

1. Air Parcel Register

2. Prioirity direct mail

3. EMS Express Mail Service

Czym one się różnią? Którą wybrać? Przy której formie ominie się VAT? W każdej z opcji można śledzić trasę przesyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@sydo

Po pierwsze różnią się ceną. Po drugie czasem dostarczenia. Co do Vat to nie wiem. Zależy co zamawiasz. Ja zamawiałem już z banggod multum rzeczy i narazie wszystko przeszło bez VAt-u, ale to były małe rzeczy. Wczoraj zamówiłem u nich Xiaomi Redmi 3 s 3/32GB Snapdragon 430 za $144 i mam nadzieje, że przejdzie bez VAT-u ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie gwarancji. Czy wszystko tak jak w przypadku ibg opiera się o numer zamówienia?

Co w przypadku gdy zechcę odkupić od kogoś telefon z dystrybucji z banggood? Bo z zamówieniem przecież powiązane będą dane pierwszego kupującego. Czy wtedy jakiekolwiek zgłoszenia muszę realizować przez niego?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie polecam kupowania droższych rzeczy w tym sklepie. Ja kupiłem Xiaomi mi5, telefon przyszedł z podmienionym oprogramowaniem. Nie to jednak okazało się najgorsze. Najgorszy był fakt, że telefon padł po 4 miesiącach (płyta główna) odesłałem na gwarancję do Bangood w marcu i do dzisiaj (lipiec) czekam na jakiekolwiek wieści na temat telefonu. W międzyczasie kilka propozycji typu, żeby nie czekać wyślemy ci naprawiany telefon Dogee ( telefon wartości smartfonów z Biedy), naprawiany jakiś inny cudak, naprawiany Redmi note. Wszystkie te telefony łączył jeden mianownik - były tańsze co najmniej o połowę od tego który kupiłem.  Straciłem na tym interesie 1200 zł bo to całe Xiaomi okazało się chińską tandetą, a sklep to odpowiednik ruskiego z bazaru, tyle, że przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...