ZduneX25

MIUI 7.12.28

Recommended Posts

7 minut temu, rolex83 napisał:

Ostatni jest 7.12.7.
Czekamy na Oreo. Szkoda że informacja o tym że nie ma update dla mi6 pojawiła się raz. W logu wersji z 14.12. Można by to wklejać do nowszych bo nie każdy sprawdza co tydzień zmiany.
Z drugiej strony w dziale do pobrania jest jaki rom jest najnowszy.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Albo: https://xiaomi.eu/community/threads/7-12-28.42780/#post-401518

@tutek też zerknij wyżej. ;)

Witam wszystkich.

Proszę o pomoc. Kilka dni temu w moim Xiaomi Redmi Note 4 3 GB RAM 64 GB pam.wew. MIUI 8 Global telefon pokazał inf. o nowej Aktualizacji. Aktualizacja zajmowała około 265 MB i zaczeła się, po skończeniu telefon wyłączył się a potem próbował się włączyć na dole ekranu były 3 kropki i naprzemian podświetlały się po kolei. Telefon już się nie włączył i tak jest do teraz. Jak bateria się rozładowała to go podłączyłem do ładowarki i tylko co jakiś czas na dole wyświetlacza pokazywał się pasek ładowania, który jak się wypełnił to potem znikał i tak w kółko.

Proszę mi Pomóc

Edited by Arczi7542

1. ten wątek dotyczy aktualizacji wersji dev xiaomi.eu, więc trochę nie ten dział

2. próbuj zrobić reset do ustawień fabrycznych, ewentualnie wgraj soft przez miflash...

Dlaczego po wykonaniu kopii zapasowej, zresetowało mi połowe ustawień programów? czy to tak ma działać?

Cześć. W miui nie mogę rozpracować automatycznego podświetlenia. Często jest tak że w nocy świeci za mocno. Czujnik jest czysty

Jeszcze jedna dziwna rzecz. Znikają mi powiadomienia z WhatsApp, tzn. przychodzi wiadomość, powiadomienia się włącza, ekran podświetla. Po chwili ekran się podświetla ponownie, a powiadomienia znika. Jak otworzę aplikację, to widzę, że są wiadomości nieprzeczytane.

• Like 1

To rozumiem, ale dlaczego po utworzeniu kopii zresetowało mi połowę aplikacji, np do twittera musialem sie na nowo logowac. Zrozumiałbym to po przywróceniu kopii ze costam do końca nie działa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, dzik napisał:

To rozumiem, ale dlaczego po utworzeniu kopii zresetowało mi połowę aplikacji, np do twittera musialem sie na nowo logowac. Zrozumiałbym to po przywróceniu kopii ze costam do końca nie działa

Poznaj się z Titanium Backup :)

1 godzinę temu, seb napisał:

Jeszcze jedna dziwna rzecz. Znikają mi powiadomienia z WhatsApp, tzn. przychodzi wiadomość, powiadomienia się włącza, ekran podświetla. Po chwili ekran się podświetla ponownie, a powiadomienia znika. Jak otworzę aplikację, to widzę, że są wiadomości nieprzeczytane.

To samo trapi telegram, na mi5 mojej kobiety. 

Ja od kilku dni używam Oreo i jest bardzo dobrze. Zanim pojawi się xiaomi.eu. 
Mógłbyś podać jakiś link gdzie można przeczytać o nowych ficzerach w Oreo? No chyba że to tylko nr i w miui się nie wiele zmienia.
Ewentualnie w tych wątkach pojawiają się spoilery odnośnie nowych wersji to można by trochę uchylić rąbka tajemnicy.

55 minut temu, fi9o napisał:

To samo trapi telegram, na mi5 mojej kobiety. 

Czyli chyba bug. Mam nadzieję, ze poprawią, bo to irytujące jest.

37 minut temu, rolex83 napisał:

Mógłbyś podać jakiś link gdzie można przeczytać o nowych ficzerach w Oreo? No chyba że to tylko nr i w miui się nie wiele zmienia.
Ewentualnie w tych wątkach pojawiają się spoilery odnośnie nowych wersji to można by trochę uchylić rąbka tajemnicy.

Dział MI6, jest stosowny temat :)

• Like 1

Mam takie techniczne pytanie: Czy istnieje możliwość podmiany sterownika karty wifi z oprogramowania np z wersji 7.5.18? ponieważ na tym wifi przy włączonym bluetoothu działało bezproblemowo, natomiast na ostatniej wersji nawet nie mogę się podłączyć do wifi ...

Czy przewidywana jest w najbliższym czasie aktualizacja wersji stable dla RN3 do MIUI9? Na China stable od jakiegoś czasu już jest.

6 godzin temu, robiq napisał:

Czy przewidywana jest w najbliższym czasie aktualizacja wersji stable dla RN3 do MIUI9? Na China stable od jakiegoś czasu już jest.

Spróbuj  miui 9 developer  wersje. U mnie żadnych bugów na RN3 KATE

Edited by wasilly

Guest
This topic is now closed to further replies.