ZduneX25

MIUI 7.12.28

Recommended Posts

To nieprawda. Rom nie ma znaczenia.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Skoro tak mówisz.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Przepraszam, czy na MIUI 9 nie ma możliwości wejścia do recovery przez apkę Aktualizacje? Generalnie jak uruchamiać aktu ręcznie, nie czekając na OTA? :( 

18 minut temu, magyarek napisał:

Ja mam teraz na próbę 7.11.30 i albo tego tu nie ma, albo kompletnie nie umiem znaleźć... :( 

Wyłącz komórke i głośność w góre+power

3 godziny temu, lockerek napisał:

Wyłącz komórke i głośność w góre+power

No to to tak, ale jednak wchodzenie w recovery komendą z aplikacji było mega wygodne... :( 

Może ktoś pokazać zrzut Aktualizacji z obecnego wydania? 
(i sorry za off top, ale temat 11.30 jest zamknięty...) 

Ustawienia->informacje o telefonie->aktualizacje->trzy kropki w prawym górnym rogu->uruchom w recovery

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Ja zauważyłem, że wchodząc w ostatnie aplikacje (po wciśnięciu menu) rogi zrzutów okna aplikacji są zaokrąglone, wcześniej chyba nie były.f3ce2cc59d3659cd8d76f899c262017c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

@EviDX ja robię wipe cache I dalvik przy każdej aktualizacji i nie mam problemu z aplikacja banku. Nie muszę jej każdorazowo  aktywować. Wydaje mi się że ty też nie powinieneś mieć. Aktywowałem tylko kiedy wrzucałem MIUI Polska na miejsce globala. 

• Like 1

Czy też Wam włącza się WiFi po wylaczeniu/włączeniu ekranu? 

Na tej  nowej wersji tak mi się dzieje. Myślałem że to coś z motywem ale na domyślnym jest tak samo.

Edited by krzygaj

U mnie coś wydarzyło się z godzinami ciszy. Mam ustawiony harmonogram i dźwięk powinien włączyć się o 9:00. Przed chwilą przyszła wiadomość na WhatsApp i telefon nie wydał żadnego dźwięku. Sprawdziłem w ustawieniach i wyciszenie było ustawione na "Normalnie", w rozijalnej belce przycisk "Cichy" był nieaktywny (biały). Sprawdziłem ustawienia powiadomień WhatsApp i przy próbie zmiany dźwięku powiadomienia otrzymałem komunikat "Godziny ciszy są włączone". Kliknąłem na klawisz głośności i przełącznik 'Tryb cichy' był włączony, po wyłączeniu dźwięki wróciły.

Co zauważyłem: po kliknięciu przełącznika w belce pozostaje on nieaktywny (biały) jednak tryb cichy się włącza i wyłączyć da się tylko przełącznikiem po kliknięciu klawisza głośności. W ustawieniach też mam "Normalnie".

Źle rozumiem działanie tego mechanizmu czy coś jest zwalone?

Edited by seb
  • Like 1

Hej, mam pytanie, a nawet spostrzeżenie: w MIUI w wersji developerskiej jest fajna możliwość "czytania" powiadomień jednym, a nie dwoma palcami, ponadto można od razu odpowiedzieć na smsa itd. Zamierzacie to wprowadzic? Albo dać użytkownikowi możliwość wyboru? 
Praktycznie co update jest o to pytanie i niestety bez odezwu. W najlepszym razie dostaniesz poradę, by wgrać sobie global dev :/.
  • Like 1

22 godziny temu, angry napisał:

Hej! Dlaczego na MIUI Polska gorzej trzyma bateria niż Global? Już któryś raz widzę w internecie takie informacje. Mógłbyś ktoś wyjaśnić?

To nie jest prawda, na pewno nie jako zasada, choć może na jakimś konkretnym modelu tak być. Jeśli chodzi o 4x, bo prawdopodobnie o niego pytasz, to moje testy SOT z apki PC Mark pokazały:

Global dev 7.9.22 --> 14 h 08'.

Global dev 7.10.12 --> 13 h 35'.

EU dev 7.10.12 --> 13 h 41'.

Edited by latet

10 godzin temu, kamilek98 napisał:

U mnie też Wi-fi uruchamia się samoczynnie.  

( wyłączam Wi fi,  następnie blokuje ekran,  odblokowuje ekran i Wi fi jest uruchomione)

u mnie na Mi5 nie ma tego problemu, nie potwierdzam

[mention=1631]artur_star[/mention]: są zaokrąglone, masz to w changelogu.
No faktycznie, teraz widzę

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Galeria też przestała...

W jakiej sytuacji przesłała działać galeria? U mnie na Redmi Pro jest ok.

Czy aplikacja Panel Sterowania po wyłączeniu zawsze wracała do ekranu sprzed zamkniecia? Wydawało mi się, że wcześniej startowała od ekranu głównego. Nie wiem czy to nowość; nie wydaje mi się to zbyt intuicyjne.

Redmi Note 4x.

12 godzin temu, MiuiFan_83 napisał:
W jakiej sytuacji przesłała działać galeria? U mnie na Redmi Pro jest ok.

No właśnie jakoś tak dziwnie bo sama zaczęła działać.

Guest
This topic is now closed to further replies.