Recouter13

Usunięty system

Recommended Posts

Witam, z początku chciałem tylko zrootować mojego Redmi 3 pro, lecz nic nie działało a starałem się o to przez ponad tydzień. W końcu udało mi się zrootować telefon, lecz wpadłem na pomysł, aby zainstalować sobie cyanogenmoda 13 i tak się zaczął koszmar. Stworzyłem backupa miui9 i zrobiłem wipe wszystkiego, zapominając że backupa zrobiłem na internal storage. Ostatecznie mam wgrane TWRP 3.0.2-0, nie mogę zainstalować żadnego ROMu, bo za każdym razem występuje bootloop, komputer nie wykrywa telefonu nawet w trybie fastboot. Próbowałem wgrać miui_HM3_7.12.21 przez TWRP, lecz urządzenie się tylko resetuje co 30-40 sekund. Prosiłbym o pomoc, bo od 2 dni mój redmi jest tylko wyświetlaczem z 25GB miejscem na internal storage :'(

Miałem wczoraj to samo wygraj w trybie recovery na telefon miui polska, reset i wgrywanie systemu powinno ruszyć

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

8 minut temu, Tomek101279 napisał:

Miałem wczoraj to samo wygraj w trybie recovery na telefon miui polska, reset i wgrywanie systemu powinno ruszyć

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Pobieram xiaomi.eu_multi_HM3_7.12.21_v9-5.1, dodam że próbowałem wgrać china dev miui i wystąpił bootloop. Myślisz że tak po prostu ten rom ruszy?

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.