fredek

Blokada reklam dla xiaomi.eu (Nie wymaga ROOT)

Recommended Posts

Mi note 3.
Nie dziala blokowanie reklam.
Ostatnie xiaomi.eu 

Od wczoraj jestem na najnowszym MiuiEu i blokada reklam działa w najlepsze.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Dnia 14.07.2019 o 10:23, fredek napisał:

Panowie, ja MIUI i telefonów Xiaomi już od kilku miesięcy nie używam. Mam jako zapasowe Mi 3, Redmi 1S i 3S ale one mają aktualne Lineage (kompiluję ze źródeł) i tam wszystko działa (blokada v1).

Blokada reklam jest robiona dla Was tak samo od >18 miesięcy, zmienia się tylko plik hosts na aktualny. Także jak jest jakiś problem to musicie sami zdiagnozować w czym problem i powiedzieć mi co poprawić.

Miałbym prośbę, czy mógłbyś usunąć stronę ukryteterapie.pl z listy wykluczonych? Chyba komuś bardzo się nie podoba treść wygłaszana przez twórce strony, niż sama strona w sobie i ubawiło mnie to, że ktoś ją włożył na czarną listę, hehehehehe :-)

@Cooky, dodałem do białej listy, przy następnej aktualizacji (pewnie w czwartek), nie będzie blokady.

• Like 1

18 godzin temu, Cooky napisał:

Miałbym prośbę, czy mógłbyś usunąć stronę ukryteterapie.pl z listy wykluczonych? Chyba komuś bardzo się nie podoba treść wygłaszana przez twórce strony, niż sama strona w sobie i ubawiło mnie to, że ktoś ją włożył na czarną listę, hehehehehe :-)

Na wieku listach ta strona jest. Na ublock origin tak samo. Swoją drogą słusznie. 

A moim zdaniem niesłusznie, jak pewnie wiele innych, ale nie ma sensu z niektórymi walczyć. Trzeba sobie samemu plik hosts za każdym razem edytować.

27 minut temu, GregorJan napisał:

edytować

Możesz edytować. Ja używam Puffin Browser do takich stron.

• Like 1

na najnowszym MiuiPolska 9.9.26 nie działa blokada reklam, Mi9, da się coś z tym zrobić?;)
Tak ... adaway

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka