Skocz do zawartości

Blokada reklam dla xiaomi.eu (Nie wymaga ROOT)


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie marudź:) Lepsze takie puste miejsca, niż to, w jaki sposób zablokowane reklamy pokazuje „przeglądarka” (tak ją można nazwać? to jest chyba to coś o nazwie Android Web View), z której bezp. korzysta GoogleNews. Jak na obrazku.

 

Screenshot_2020-03-21-10-31-20-409_com.google.android.apps.magazines.jpg

Edytowane przez latet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, densa napisał:

@Polaris wystarczyło przeczytać cały pierwszy post i byś wiedział, jest to starszy model

Przeczytałem, ale nie było informacji że wszystkie poza to są starsze. Skoro MI A2 lite w nowych to myślałem że mix na sd845 też.. jeśli zainstalowałem V1 a powinna być V2 to coś się stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, ale nie było informacji że wszystkie poza to są starsze. Skoro MI A2 lite w nowych to myślałem że mix na sd845 też.. jeśli zainstalowałem V1 a powinna być V2 to coś się stanie?
Telefon wybuchnie nic się nie stanie poprostu nie zadziała i tyle.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem ostatnio MIUI11 na czystym MI8 i podzielę się kilkoma doświadczeniami, może komuś pomogą przy blokowaniu reklam.
1. Pliku od fredka (V1 dla MI8) używam od dawna. Jego plik hosts działa, ostatnia wersja również, dla większości przypadków wystarcza.
2. Niestety przygotowana paczka / skrypt nie instaluje się automatycznie z wykorzystaniem funkcji Aktualizacje.
3. Nie działa również instalacja paczki z poziomu TWRP przez Instaluj.
4. Musiałem skopiować w TWRP plik hosts z paczki fredka do katalogu  \system\etc  i zastąpić plik oryginalny. Wykorzystałem wbudowany Manager plików.
5. Trzeba pamiętać aby po wejściu do TWRP zamontować partycję systemową oraz USB OTA, jeśli chcemy kopiować z pendrive.
Po restarcie wszystko zaczęło działać bez problemu.
Nie jestem specjalistą od Androida ale wygląda, że jest jakiś problem w skryptach i instalacja automatyczna nie jest możliwa. Jeśli się mylę to może ktoś poda wskazówki / opis jak trudności rozwiązać.
Powodzenia przy próbach i testach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2020 o 00:25, Alucard napisał:

@mojo działa dns adguard, ale średnio, sporo przepuszcza a czasami blokuje to co nie potrzeba

Przesiadłem się na Block his- ponieważ po aktualizacji do wersji 12 z marca adguard przestał działać.

Z BlockThis nie mam reklam a przy okazji MMS (tak to ten nieśmiertelny problem!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z adguard, ale innego typu - po po prostu ten serwer całkiem padał na ileś godzin i telefon twierdził, że moje połączenie wifi nie ma dostępu do internetu. Po przełączeniu się na dane mobilne było identycznie, więc po tym się zorientowałem, że problemem jest DNS. No, ale to była pierwsza i jedyna taka sytuacja z adguard. Poza tym działa dobrze, a jeśli już, to raczej "za dobrze" blokuje niż za słabo. Nie umie tylko reklam w filmach na YT blokować, co bywa bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...