Skocz do zawartości

TranspolLTD


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, piotrplawecki napisał:

Kupował ktoś na allegro u tego sprzedawcy? Mają dużo pozytywnych opinii i całkiem niezłą cenę + dostawa z Polski :) Godny polecenia?

Poważnie...? Siedziba firmy w GB. W razie jakichkolwiek problemów z gwarancją, bądź jeśli okaże się, ze kupiłeś "refuba", to z kim będziesz się kopał...?

Co z tego, że mają podany adres do zwrotów. To nie ma znaczenia. Jestem ciekaw, czy @Acid wie o tym, że adres, czy raczej siedzibę jego firmy, podają jako adres do składania reklamacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mrosi napisał:

Jestem ciekaw, czy @Acid wie o tym, że adres, czy raczej siedzibę jego firmy, podają jako adres do składania reklamacji...

Bo oni przez "reklamacje" rozumieją gwarancję. Zwroty kierują na Piaseczno. Adres mailowy podają swój, więc to oni się będą potem ugadywać z MiCenter lub Mobotel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Bo oni przez "reklamacje" rozumieją gwarancję. Zwroty kierują na Piaseczno. Adres mailowy podają swój, więc to oni się będą potem ugadywać z MiCenter lub Mobotel...

Już kiedyś rozmawiałem o tym z Acidem. Ode mnie dowiedział się, że naprawia dla nich telefony... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mrosi napisał:

Już kiedyś rozmawiałem o tym z Acidem. Ode mnie dowiedział się, że naprawia dla nich telefony... :-P

Ja tam nie wiem, mnie jako kupującego też to średnio obchodzi, jak sklep ugadał się z serwisem, w tym sklepie jest tyle "wygodnie", że masz siedzibę firmy w UE, obowiązują ich prawa kupującego w UE i zawsze możesz w ciągu 14dni towar zwrócić i domagać się swoich praw. No i zawsze masz VAT z głowy :P. Wydaje mi się, że lepsze to, niż GearBest itp sklepy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...