Skocz do zawartości

ROM-y na PACE - ogarnia ktoś XDA


penetratore

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy ktoś z naszego forum ogarnia to co się dzieje na XDA (bo na stronę hunami to już totalnie nie czaje bo po chińsku) w temacie rom-ów?
Tzn czy instalował :
[ROM]PACEficator Project. STOCKfied ROM 1.3.5 Installer 1.2 Multilanguage(2017/12/03)
[ROM] PACEfied AmazFit | Huami AmazFit / Xiaomi AmazFit PACE | rel 34 | 1.2.48 dev

- co się opłaca?
- jakie są różnice?
- który ma najwięcej opcji (np sterowanie muzą na telefonie, wł/wył urządzeń z Mi Home .. etc )
- czy bezpieczenie jest zbrać się za to mając 1.3.5f ?

Pozdrawiam

Edytowane przez penetratore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli język polski cię średnio interesuje to zostań na oryginalnym rom-ie. "Czy można bezpiecznie instalować?" Nie bardzo wiem o jakie kwestie pytasz. Generalnie by zainstalować custom ROM należy odblokować bootloader - siedzisz na tyle długo na forum że wiesz z czym to się wiąże. "Jak z użytkowaniem?" Osobiście używam PF i wszystko działa, bateria trzyma od ładowania do ładowania. Wszystkie funkcje dostępne w naszym regionie działają, sterowanie muzyką i mi Home również. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to proponuję poczytać, ten smartwatch jest już tak długo na rynku że bez problemu znajdziesz interesujące cię informacje.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Amazfit w wersji International od niedawna. Chciałbym zrobić język PL.
Z tego co już przeczytałem, polecana jest wersja PACEfied. 
Mam instrukcję dostępną tutaj:  https://gitlab.com/Neuer_User/PACEfied_AmazFit/wikis/permanent-install
W pkt. 1 należy pobrać plik Zip. Wiecie o jaki plik chodzi? Zarejestrowałem się na stronie ale nie ma linka dalej nie ma.
Z góry będę wdzięczny za instrukcję jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/27/2017 o 15:11, Axon napisał:

Jeśli język polski cię średnio interesuje to zostań na oryginalnym rom-ie. "Czy można bezpiecznie instalować?" Nie bardzo wiem o jakie kwestie pytasz. Generalnie by zainstalować custom ROM należy odblokować bootloader - siedzisz na tyle długo na forum że wiesz z czym to się wiąże. "Jak z użytkowaniem?" Osobiście używam PF i wszystko działa, bateria trzyma od ładowania do ładowania. Wszystkie funkcje dostępne w naszym regionie działają, sterowanie muzyką i mi Home również. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to proponuję poczytać, ten smartwatch jest już tak długo na rynku że bez problemu znajdziesz interesujące cię informacje.


1. Z tym wgrywanie to bywa różnie .. Miałem już cztery telefony z Xiaomi i raz jest prosto a innym razem pod górę .. Czytam różne fora i momentami jest taki szum informacji że wysiadam. :( Wnioskując z twojego wpisu zakładam że nie ma problemu.

2. "sterowanie muzyką" - tą na zegarku czy tą z telefonu .. Na stock-u u mnie działa sterowanie muzyką wgraną na zegarek. NIe widziałem opcji sterowanie z zegarka muzą na telefonie. Widziałem MOD do tego ale czy na PF można sterować to i to?

3. Mi Home nie ma na stock-u wiec jak najbardziej jestem zainteresowany przejściem

4. Na YT widziałme prezentacje Rel29 i widziałem opcje TV remote . Prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penetratore nw jak z sterowaniem muzyką z systemowym odtwarzaczem bo nie mam muzyki na telefonie ale raczej działa. Na 100% działa jak masz klienta do YT na wyłączonym wyświetlaczu (OgYoutube). Można pauzować, sterować głośnością a gdy masz playlistę to zmieniać na poprzedni/następny utwór.
Pilot TV działa ponoć z jakimś włącznikiem od Xiaomi, smartTV nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penetratore

Ad1. Jeśli wszystko robisz zgodnie z instrukcjami i czytasz ze zrozumieniem to nie ma problemów (na innym forum jest nawet instalator stworzony przez @Lector służący do wgrywania rom-u itp) Ad2. możesz sterować muzyką odtwarzaną z telefonu, nawet z youtube czy np z aplikacji muzyka play. Ad3.Mi Home działa (poszukaj na forum, wstawiałem gdzieś info jak to uruchomić). Ad4.Pilot działa tylko z TV od xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...