Ayreon90

Problem z wysyłaniem/odbieraniem mms pomimo poprawnych ustawień

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim, prosze o pilną pomoc. Zakupiłem na święta dwa modele Xiaomi, Redmi Note 4 oraz Redmi 4x. W obu przypadkach wszystko działa i hula. Smsy, internet, ale nie mmsy. Z dobre 2 godziny przeszukałem Internet i się bawiłem w ustawieniach próbując jakoś temu zaradzić. Poprzednio w innym modelu Redmi Note 4 mojej dziewczyny również była podobna sytuacja ale dotyczyła również Internetu. Problem został rozwiązany kiedy ze strony operatora sieci T-mobile zostały zainstalowane niezbędne ustawienia. Podobnie chciałem zrobić z obecnymi modelami. Z tym wyjątkiem że jest to sieć Orange i nie oferuje ona automatycznej instalacji, tylko ręczną. Próbowałem na nowo po resecie fabrycznym znaleźć przyczynę i ustawić wszystko tak jak podaje instrukcja ale nic to nie dało. Telefon po wyjęciu z pudełka działał w sieci LTE, wszystko śmigało i można dzwonić, ale mmsy nie dochodzą i nie wychodzą. Zaktualizowałem system do najnowszje dostępnej wersji i uruchomiłem ponownie telefon. Również bezskutecznie. Proszę bardzo o pomoc. 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.