Skocz do zawartości

MIUI 9 i Spotify


Gość majkelos88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkelos88

Witam,

mam kolejny problem po aktualizacji do MIUI 9.
Korzystam ze Spotify (premium), odpalam muzykę z tej aplikacji na urządzeniu denon (przez WiFi).
Niestety po zablokowaniu ekranu i upłynięciu jakiś 3 minut i po ponownym odblokowaniu ekranu muzyka na urządzeniu przestaje być odtwarzana - tak jak by połączenie wifi pomiędzy urządzeniami zostało utracone.

W opcjach wyłączone jest "wyłączanie danych mobilnych gdy urządzenie jest zablokowane" oraz "Wifi w trybie uśpienia -zawsze"
na miui 8 nie było tego problemu...

 

PS: dodam, że w tym czasie po ponownym odblokowaniu telefonu - okładka albumu oraz sam tytuł piosenki jest nieaktualny, po odblokowaniu telefon "chce" to zaktualizować i wtedy następuję rozłączenie odtwarzania na urządzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majkelos88

To Szanowny Kolega źle obstawia.

apka w autostart, włączone wszystkie uprawnienia,  oszczędzanie energii wyłączone, kłódka założona, pomimo to problem występuje. Na miui8 na tych ustawieniach nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majkelos88

tylko dlaczego na globalu (miui 8) było wszystko OK ? dlatego nie zmieniałem oprogramowania ponieważ nie było najmniejszy problemów (drugi powód aktywnie korzystam z Android Pay, a jeśli odblokują tel. to mogę zapomnieć o korzystaniu z tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majkelos88 napisał:

tylko dlaczego na globalu (miui 8) było wszystko OK ? dlatego nie zmieniałem oprogramowania ponieważ nie było najmniejszy problemów (drugi powód aktywnie korzystam z Android Pay, a jeśli odblokują tel. to mogę zapomnieć o korzystaniu z tego)

Widać na MIUI 9 czegoś nie dopatrzono.

Co zaś do płatności, to pierwsze słyszę...

Problemy mają ci, którzy używają ROOTa. Jeśli z niego nie korzystasz, to nawet na ROMach cotygodniowych, rozwojowych, nie ma problemów z płatnościami zbliżeniowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkelos88 napisał:

tylko dlaczego na globalu (miui 8) było wszystko OK ?

Tego nikt nie wie.

1 godzinę temu, majkelos88 napisał:

drugi powód aktywnie korzystam z Android Pay, a jeśli odblokują tel. to mogę zapomnieć o korzystaniu z tego

Nope. Xiaomi.eu a nawet custom romy typu LineageOS, RR, AOSP posiadają łatkę na safetynet. Więc nawet z zablokowanym bootloaderze odpalisz Android Pay.

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Problemy mają ci, którzy używają ROOTa.

I tak i nie. Jeśli zainstalujemy Magisk to nie musimy się martwić. Mamy zdane testy safetynet i roota. W przypadku SuperSU telefon takich testów nie może przejść bo instaluje się bezpośrednio na partycji /system. A w czym przeszkadza instalacja magisk to nie wiem. W tym jak i drugim przypadku instalujemy tylko jedną paczkę ZIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkelos88 napisał:

a może ktoś podpowie co to za opcja Tryb używania danych (wyłączony/regularny/ekstremalny)

to powinno się zwać "Optymalizacją danych", telefon będzie ograniczać zużycie danych mobilnych/wifi nie wyświetlając pewnych treści etc, coś jak optymalizacje w przeglądarkach, a moja rada to zmień na xiaomi.eu, 9.1.1 to pierwszy stable na miui9 i może być, że coś im umknęło. Z płatnościami nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...