Recommended Posts

Po pierwszych dniach byłem nieco zdegustowany jakością dźwięku podczas prowadzenia rozmów. Okazuje się, że aby prawidłowo rozmawiać przez Mi MIX, trzeba wiedzieć jak...

Za forum globalnym:

http://en.miui.com/thread-432549-1-1.html

Jeśli ktoś ma problemy z tłumaczeniem, zapraszam, pomogę w wyjaśnieniu nurtujących kwestii. :)

• Like 1

Yyy

Przeczytałem to i nie bardzo rozumiem drugą fotkę gdzie gość zaznaczył czerwonym prostokątem, że w tym miejscu najlepiej słychać bo najbliżej głośnika. 
Sorry ale... głośnik piezo w MIX jest po prawej od kamery patrząc na ten obrazek a nie tam gdzie ten prostokąt.

Na dowód moje własne fotki. MIX rozebrany z widokiem od tyłu tak jak w tej fotce na forum. Głośnik jak widać jest z prawej.

mix1.jpgmix1-2.jpg

16 minut temu, Acid napisał:

Na dowód moje własne fotki. MIX rozebrany z widokiem od tyłu tak jak w tej fotce na forum. Głośnik jak widać jest z prawej.

To drugie zdjęcie, z czerwonym kwadratem, jak napisałeś, chyba mu nie wyszło. Ja też wywnioskowałem, że patrząc na ekran, głośnik jest z lewej strony. Czyli najlepiej rozmawiać trzymając telefon przy lewym uchu. Tym bardziej, że wcześniejsza fotka wyraźnie pokazuje, że telefon jest przyłożony do lewego ucha.

Tak też wynika z tego co zdążyłem dotąd obadać. I zauważyłem, że najlepiej trzymać telefon wsuwając tak, aby oprzeć na czymś, co wedle speców nazywa się "łódką muszli.

ucho4.gif

Może chodziło o rejon ramki, ogólnie...

5 minut temu, Acid napisał:

Hm czemu MIX a nie MIX2?

Cena to sprawa drugorzędna, bo MIX2 jest o raptem 300 PLN droższy (mówię o wersji 4/128 GB)

Dlaczego? Brak efektu "WOW!" w MIX 2, co oczywiście jest subiektywne. Pewnie gdybym miał dostać MIX 2 w prezencie, nie wybrzydzałbym ;)

Mimo wszystko MIX bardziej mi się podoba.  Poza tym bateria i gniazdo jack.

W MIX 2 też jest podobnie z szukaniem głośnika?

Kupiłem 17.12 u goldiego MIX 2 (6/64) za 499$ +przesyłka omijająca VAT

MIX (4/128) jest tylko 15$ tańszy

Zgadzam się z Tobą że MIX jest ładniejszy lecz dla mnie jego wielkość i aparat to porażka,no cóż,można wymieniać za i przeciw o tych telefonach jeszcze długo,np.OIS,procek mniej prądożerny,efekt ''WOW'',oreo,ważne że mamy wybór.;-)

1 godzinę temu, Zenon napisał:

W MIX 2 też jest podobnie z szukaniem głośnika?

Kupiłeś telefon, nie zapoznając się wcześniej z wyglądem i specyfikacją...? ;) 

Bez tytułu.png

Porównujesz wersje 4/128 do wersji 4/64 GB...? Mi MIX jest tańszy o znaczniejszą kwotę.

Guest
This topic is now closed to further replies.