Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszych dniach byłem nieco zdegustowany jakością dźwięku podczas prowadzenia rozmów. Okazuje się, że aby prawidłowo rozmawiać przez Mi MIX, trzeba wiedzieć jak...

Za forum globalnym:

http://en.miui.com/thread-432549-1-1.html

Jeśli ktoś ma problemy z tłumaczeniem, zapraszam, pomogę w wyjaśnieniu nurtujących kwestii. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy

Przeczytałem to i nie bardzo rozumiem drugą fotkę gdzie gość zaznaczył czerwonym prostokątem, że w tym miejscu najlepiej słychać bo najbliżej głośnika. 
Sorry ale... głośnik piezo w MIX jest po prawej od kamery patrząc na ten obrazek a nie tam gdzie ten prostokąt.

Na dowód moje własne fotki. MIX rozebrany z widokiem od tyłu tak jak w tej fotce na forum. Głośnik jak widać jest z prawej.

mix1.jpgmix1-2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Acid napisał:

Na dowód moje własne fotki. MIX rozebrany z widokiem od tyłu tak jak w tej fotce na forum. Głośnik jak widać jest z prawej.

To drugie zdjęcie, z czerwonym kwadratem, jak napisałeś, chyba mu nie wyszło. Ja też wywnioskowałem, że patrząc na ekran, głośnik jest z lewej strony. Czyli najlepiej rozmawiać trzymając telefon przy lewym uchu. Tym bardziej, że wcześniejsza fotka wyraźnie pokazuje, że telefon jest przyłożony do lewego ucha.

Tak też wynika z tego co zdążyłem dotąd obadać. I zauważyłem, że najlepiej trzymać telefon wsuwając tak, aby oprzeć na czymś, co wedle speców nazywa się "łódką muszli.

ucho4.gif

Może chodziło o rejon ramki, ogólnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Acid napisał:

Hm czemu MIX a nie MIX2?

Cena to sprawa drugorzędna, bo MIX2 jest o raptem 300 PLN droższy (mówię o wersji 4/128 GB)

Dlaczego? Brak efektu "WOW!" w MIX 2, co oczywiście jest subiektywne. Pewnie gdybym miał dostać MIX 2 w prezencie, nie wybrzydzałbym ;)

Mimo wszystko MIX bardziej mi się podoba.  Poza tym bateria i gniazdo jack.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MIX 2 też jest podobnie z szukaniem głośnika?

Kupiłem 17.12 u goldiego MIX 2 (6/64) za 499$ +przesyłka omijająca VAT

MIX (4/128) jest tylko 15$ tańszy

Zgadzam się z Tobą że MIX jest ładniejszy lecz dla mnie jego wielkość i aparat to porażka,no cóż,można wymieniać za i przeciw o tych telefonach jeszcze długo,np.OIS,procek mniej prądożerny,efekt ''WOW'',oreo,ważne że mamy wybór.;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...