Skocz do zawartości

nagrany film mp4 nie odtwarza się w telefonie


dzideknr1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
49 minut temu, dzideknr1 napisał:

To dzwonię do Jackowskiego:-D

To ten słynny wróżbita Maciej? Bo nie śledzę tematu.

A tak na poważnie, sprawdź jaką wersję tego MiVideo masz, może na apkmirror jest nowsza i działa. U siebie w Redmi 3s mam v2017121290 czyli najnowszą i działa. Pobierz apk najnowszej (jak masz starszą) i powinno zadziałać. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-video/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dzideknr1 napisał:

Próbowałem ale coś mi nie wychodzi nie wchodzi mi komenda adb shell

To w niczym nie przeszkadza. Ustaw tylko w opcjach zainstalowanych programów żeby domyślną aplikacją do video była ta nowsza. Masz rom na Androidzie 6, powinno wystarczyć wyłączenie tej starszej, czyli pierwsze dwa sposoby z tego poradnika. Z wyłączoną nie będzie ikony, nie będzie się aktualizowała, pamięci też nie zajmuje, bo to jest na partycji system która ma stały rozmiar i tego nie zmienisz. Będzie jedynie na liście zainstalowanych aplikacji, ale jako wyłączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście przecież sam sobie odblokowałem telefon

i robiłem  wszystko z instrukcji i wyskakuje error: no devices/emulators found

5 minut temu, FromWP napisał:

To w niczym nie przeszkadza. Ustaw tylko w opcjach zainstalowanych programów żeby domyślną aplikacją do video była ta nowsza. Masz rom na Androidzie 6, powinno wystarczyć wyłączenie tej starszej, czyli pierwsze dwa sposoby z tego poradnika. Z wyłączoną nie będzie ikony, nie będzie się aktualizowała, pamięci też nie zajmuje, bo to jest na partycji system która ma stały rozmiar i tego nie zmienisz. Będzie jedynie na liście zainstalowanych aplikacji, ale jako wyłączona.

Tak właśnie zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi na 3S też nie chciały odpalać filmy, zainstalowałem jakąś starszą wersję mivideo to w ogóle jakieś błędy wywalało. Usunąłem obie aplikacje video i o dziwo filmy się odtwarzają. Ah te miui, więc jeśli Ci przeszkadza ta aplikacja zawsze możesz spróbować i tego sposobu heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...