Jump to content

MIUI 7.12.21

Recommended Posts

5 godzin temu, kamiljuras1900 napisał:

Dzięki może jutro z nowym Romem od xiaomi eu wkoncu zalataja.

Rom już jest, fix-a nie ma, aktualizacje zabezpieczeń na kwiecień.

Może w przyszłym roku coś się poprawi w tym temacie :?

Edited by fredek
  • Like 1
  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ta, jasne nikomu nie zażarło. Przeczytałeś chociaż jakie mogą być skutki chodzenia z niezałataną podatnością i korzystania z BT? Równie dobrze mogą użyć twojego smartfona jako proxy do wykonania

Nie wiem czy to tyczy sie mnie czy nie, ale dokladnie ta paczka (sam bloker reklam) przewija sie po forum od dawien dawna. Jakis user X czasu temu wzial paczke dodatkow, usunal klawiature, samouczek i

Na Kenzo bez problemów, poza tym wifi nie naprawiono, router trzeba nosić razem ze słuchawką.

Posted Images

@Dutche poszukaj w najbliższej Biedronce lub poczekaj do jutra to i tu będą. Temat dotyczy wersji 7.12.21, a linki (chociaż nie bezpośrednie) do androidfilehost i sourceforge masz przecież w dziale "Pobierz MIUI", wszystko podane praktycznie na tacy, klik, klik.

• Like 1
  • Haha 2
17 godzin temu, krainawilka napisał:
Czy ktoś ma, tak jak ja, problem z ciągle widocznym powiadomieniem o wyszukiwaniu sygnału GPS? Jakieś rozwiązanie?

Włącz gps żeby złapał sygnał i wyłącz.

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
6 minut temu, Young horny napisał:

Witajcie, czy to normalne, aby przez noc bateria z moim nowym Redmi 4a rozładowała się o 25%? 7.12.21

Nie. U mnie normalnie 1 do 2 % - zależy ile trwa noc :)  Beż żadnego oszczędzania czy wyłączania wi-fi (tzn. na standardowych ustawieniach, bez messengera, bo nie uzywam). Zainstaluj to, naładuj telefon  i zostaw na noc to będziesz wiedział co żre baterię. Tylko wymagany root.

Edited by wanarek
15 godzin temu, krainawilka napisał:

Czy ktoś ma, tak jak ja, problem z ciągle widocznym powiadomieniem o wyszukiwaniu sygnału GPS? Jakieś rozwiązanie?

Jeszcze raz zainstaluj ROM (tak jakbyś aktualizował), też tak kiedyś miałem. Może pomoże.

14 godzin temu, maciek253 napisał:
15 godzin temu, krainawilka napisał:

Włącz gps żeby złapał sygnał i wyłącz.

No to niestety nie zawsze działa.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...