ZduneX25

MIUI 7.12.21

Recommended Posts

Instalował ktoś na Kate ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tak - wszystko działa jak należy.

Czy ktoś ma może w mi4c problem z dotykiem na tym i/lub poprzednim romie. Niestety pojawiają się drugie dotknięcia obok mojego pojedynczego i nie wiem czy soft czy coś z digitizerem już pada.

22 godziny temu, Zefirek napisał:
Czyli lepiej siedzieć na wersji beta która ma lepszą funkcjonalność, bo siedzę na romie z xiaomi.eu od jakiegoś tygodnia i poza możliwością wgrywania własnych motywów to szału nie ma 

Szału nie ma? Musisz być ślepy skoro dla Ciebie szału nie ma. Różnica jest istotna.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro prime

//Nezu: Bez takich mi tu Panie @Drakoon34, jako że święta, to upominam o kulturę wypowiedzi :).

Mam czysty system postawiony przez twrp po formacie. Brak powiadomień ze Skype i brak informacji o natężeniu ruchu od Google mapa w powiadomieniach. Skype naprawiła kłódka, więc niech już tak będzie. Google maps zostało odcięte od lokalizacji i nie zapamiętało mojej trasy przejazdu. Jestem przewodnikiem Google, aktywnie biorę udział w powstawaniu tych map i dla mnie ta aplikacja to must have. Sygic (w Polsce odpowiednik to Janosik) stracił dostęp do lokalizacji pracując w tle mimo kłódki i wyłączonego oszczędzania energii i to podczas zasilania z zewnętrznego źródła a nie baterii. Jakieś pomysły co z tym zrobić, dużo a nawet bardzo dużo jeżdżę zawodowo i trochę to słabo dla mnie wygląda. Miesięcznie robię około 10 tys km. Nie narzekam aby sobie ponarzekać ale to są dla mnie bardzo ważne funkcje telefonu, na starej z ultra mimo 2 GB ramu nie ma takich problemów, nawet z Galaxy S2 przecież to wszystko działa chociaż strasznie muli. Co odpowiada za to odcinanie lokalizacji i wyłączanie aplikacji?
Inteligentne oszczędzanie dla Janosika wyłączyłeś?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Na Kenzo bez problemów, poza tym wifi nie naprawiono, router trzeba nosić razem ze słuchawką.

• Haha 2
  • Sad 1

Nie mam żadnych problemów z zasięgiem wifi na kenzo.
Ciekawe ze Ty jeden nie masz problemów z wifi na kenzo.. bo inni mają z tego co wiem.

• Like 1

Czy ktoś ma może w mi4c problem z dotykiem na tym i/lub poprzednim romie. Niestety pojawiają się drugie dotknięcia obok mojego pojedynczego i nie wiem czy soft czy coś z digitizerem już pada.
Nie ma problemu, coś u Ciebie się dzieje.

Wysłane z Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Czy ktoś ma może w mi4c problem z dotykiem na tym i/lub poprzednim romie.

U mnie bez takich objawów, zarówno na tym jak i poprzednim wydaniu.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Ciekawe ze Ty jeden nie masz problemów z wifi na kenzo.. bo inni mają z tego co wiem.

Bo ci, którzy nie mają danych problemów zwykle się nie wypowiadają. Nie mówię, że problem nie istnieje ale może być bardziej skomplikowany niz "wifi mie nie działa, naprawiajcie". Warto dzielić się szczegółami i spostrzeżeniami, które mogłyby pomóc w diagnozie.

7 godzin temu, Zefirek napisał:

Czyli lepiej siedzieć na wersji beta która ma lepszą funkcjonalność, bo siedzę na romie z xiaomi.eu od jakiegoś tygodnia i poza możliwością wgrywania własnych motywów to szału nie ma :)

Jak dla mnie znacznie lepiej, co też niedawno uczyniłem. MiFlash i działa wsio elegancko.

Apropos magiska, czy ktoś wie jaką wersję xposed zainstalować żeby przechodziło safety net? Magiska używałem na aex, i nie za bardzo wiem jak się z nim obchodzić na miui. Z góry dzięki. 

A tak z czystej ciekawości.Czy diodę powiadomień tapatalk, można ustawić żeby świeciła w innym kolorze niż zielony ?Bo z tego co widzę ma ona jeden kolor i wszelki próby jej ustawienia na inny kolor, nie przynoszą efektu.

1 minutę temu, widmo1980 napisał:

Ustawienia-Pulpit-Rozmiar siatki

Nie mam tej opcji. Zniknęła mi po zaktualizowaniu od ostatniego update z listopada. Także po przytrzymaniu palca na pulpicie.

2 minuty temu, Borsuczy napisał:

Nie mam tej opcji. Zniknęła mi po zaktualizowaniu od ostatniego update z listopada. Także po przytrzymaniu palca na pulpicie.

A na czym ci zniknęła, bo trochę tajemniczy jesteś.

• Thanks 1

Mido już aktualizowałem trzeci raz i nie mam żadnego problemu z siatką.Dziwne że sama Ci zniknęła, może sam coś namieszałeś ?

Edited by widmo1980

59 minut temu, MarioWRC napisał:

U mnie po zmianie dpi nie można zmienić siatki ikon emoji19.png

U mnie również, od poprzedniej aktualizacji. Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie się to posypało.

445 dpi to na Mi5 graniczna wartość, poniżej której znika możliwość zmiany siatki z menu. 

Co oznacza "poprawiona ikona w asystencie" - u mnie wciąż ta sama co była - skrót dodawałem ponownie, czyściłem dane aplikacji i b/z

2017-12-23 22.37.46.jpg

Edited by RASTY777

@RASTY777 i oczywiście zrobiłeś tak jak jest napisane? Bo jeśli tak to może spróbuj jeszcze dane Launchera

Bez tytułu.jpg

Edited by QBAQ

7 godzin temu, Drakoon34 napisał:

Szału nie ma? Musisz być ślepy lub głupi skoro dla Ciebie szału nie ma. Różnica jest istotna.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro prime

Wskaż mi proszę jakieś istotne różnice bo jestem ślepy.

17 minut temu, QBAQ napisał:

@RASTY777 i oczywiście zrobiłeś tak jak jest napisane? Bo jeśli tak to może spróbuj jeszcze dane Launchera

Tak, dodawałem skrót na nowo. Launchera nie czyściłem - czy dobrze rozumiem, że jak to zrobię rozsypie mi się wszystko tzn ikonki na pulpitach itd... ?? I jak w ogóle ta ikonka powinn wyglądać? Zielona z symbolem baterii?

Edited by RASTY777

Po wygraniu najnowszego softu nadal brak w układzie przełączników - ekranu bezprzewodowego. Na górze telefonu to co rozwijamy, jest tam Bluetooth, latarka, wifi,...nr.softu 9 7.12.21

12 godzin temu, bluepinkpanther napisał:

Bo ci, którzy nie mają danych problemów zwykle się nie wypowiadają. Nie mówię, że problem nie istnieje ale może być bardziej skomplikowany niz "wifi mie nie działa, naprawiajcie". Warto dzielić się szczegółami i spostrzeżeniami, które mogłyby pomóc w diagnozie.

To nie jest jednoznaczna że jak ktoś siedzi cicho to ma wszystko ok. Z wifi jest taki problem ze owszem działa tylko w porównaniu do miui 8 skuteczny zasięg zmniejszył się o mniej więcej 1/3. I tyle albo aż tyle, poza tym działa.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.