tomurbanowicz

Amazfit BIP - tarcze "bin"

Recommended Posts

Super, dzięki za czarną wersję. 

Mogłeś zaokrąglone ramki przy pulsie i krokach zostawić, zielone jak były pierwotnie. ;-)

18 godzin temu, Theo napisał:

w mifit w tarczach online nic się nie wyświetla?

Już się wyświetla. Naprawili błąd łączenia z serwerami. Przez tydzień nie można było zmienić tarczy przez MiFit-a.

16 godzin temu, Marco871 napisał:

Proszę bardzo, zielona ramka zaokrąglona :wink:

Link

Stratos Weather ver PL_packed_animated.gif

Zaktualizowałem błąd z brakiem wyświetlania minusa temperatury i przestawiłem wyświetlanie pulsu żeby poprawić czytelność

Link

Stratos Weather ver PL_packed_animated.gif

Czy ktoś mi napisze, w jaki sposób wgrać tarcze używając apki AmazTools iOS? Pobrałem sobie tarczę do apki, jestem połączony w MiFit z zegarkiem, a mimo to apka AmazTools podczas wgrywania się wykrzacza i wyłącza.

Edit: Na innym telefonie działa. Wina iOS.

Edited by Ernie

Wpadła mi w oko tarcza ze wskazówkami, pierwsza jaka naprawdę mi się podoba, może jeszcze ktoś skorzysta, fajnie zlewa się z ramką, na wygaszaczu nie widać kroków, baterii.

EN_1233.png.230fea8ae4c9da694ea3fbdd55603b92.png

EN_1233.bin

Edited by Gawronnek

Czym (oprócz Gadgetbridge) wgrywacie swoje tarcze z pliku, gdy zakładka z tarczami w MiFit jest akurat pusta i metoda podmiany pliku nie działa?

Dobra, mam, programem My WatchFace, który wgrywa pliki do zakładki Local w MiFit i można stamtąd zainstalować, nawet jak tarcze Online akurat są niedostępne.

Edited by bembenek

2 godziny temu, bembenek napisał:

nawet jak tarcze Online akurat są niedostępne.

Można jeszcze na piechotę edytując HEX dowolnego .bin tarczy, co powoduje że wgrana do folderu z lokalnymi tarczami MiFita jest widoczna w lokalnych. Temat, instrukcja i "automat" do modyfikacji HEX tutaj:  https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=128&fbclid=IwAR2BA_LtLULlnaXzQuoCmlq2LUS2IVpjLi9DUYHi98Zqs3Ccor6LwFz_CxQ  Działa, sprawdzone.

2 godziny temu, bembenek napisał:

Czym (oprócz Gadgetbridge) wgrywacie swoje tarcze z pliku, gdy zakładka z tarczami w MiFit jest akurat pusta i metoda podmiany pliku nie działa?

Dobra, mam, programem My WatchFace, który wgrywa pliki do zakładki Local w MiFit i można stamtąd zainstalować, nawet jak tarcze Online akurat są niedostępne.

Można też N&F.  Szybko i sprawnie ( tarcze z portalu https://amazfitwatchfaces.com/ )

Mam ogromną prośbę, czy ktoś przerobi mi tą tarczę? Do pełni szczęścia brakuje mi tutaj tylko sekund, pod pulsem, albo jakoś obok (male cyferki) . Język może zostać. Był bym bardzo wdzięczny :) Russian / sortowanie po Pobraniach i jest prawie na samym początku. Z góry dziękuję :)724a07f2d47efae645db95f037970a14.jpg1cf62fdf1a775891a459a4cfb9b37e5d.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

22 minuty temu, MarecQi napisał:

Mam ogromną prośbę, czy ktoś przerobi mi tą tarczę? Do pełni szczęścia brakuje mi tutaj tylko sekund, pod pulsem, albo jakoś obok (male cyferki) . Język może zostać. Był bym bardzo wdzięczny :) Russian / sortowanie po Pobraniach i jest prawie na samym początku. Z góry dziękuję :)724a07f2d47efae645db95f037970a14.jpg1cf62fdf1a775891a459a4cfb9b37e5d.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Sekundy zzeraja baterię.  Ale j.polskim bym nie pogardzil w tej tarczy. 

Dnia 6.10.2018 o 12:56, grisza napisał:

Proszę bardzo :-)

opisowa_pogoda_v2.gif

opisowa_pogoda_v2.bin

Da radę zrobić aby pokazywalo nazwę miesiąca zamiast cyfry? I ewentualnie dodanie informacji o wilgotności. 

Edited by Jepcio
Dodatkowe pytanie.

Dnia 21.02.2019 o 14:23, lukastob napisał:

Witam, czy jest jakaś metoda żeby podmienić te tarcze preinstalowane z pamięci bipa na jakieś własne?

Jeżeli już to edytując plik .res z firmware, ale chyba bym nie ryzykował. 

Dnia 20.02.2019 o 21:24, Jepcio napisał:

Da radę zrobić aby pokazywalo nazwę miesiąca zamiast cyfry? 

Należałoby przebudować całą tarczę. Jeśli chciałbym napisać "Październik", to nie zmieści się wszystko w jednej linijce....

• Like 1

Witam. Czy byłby ktoś w stanie przerobić tą tarczę? https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/8445

Jest to moja ulubiona tarcza. Natomiast brakuje mi informacji o pogodzie i temperaturze. Czy ktoś byłby w stanie wywalić z tej tarczy : dystans, kalorie, kroki. W miejsce dystansu wstawić powiększone dane dot. pulsu, a po prawej stronie zamiast kalorii i kroków: ikonka pogody wraz akt. temp. Jeśli się nie zmieści to sama temperatura aktualna. Byłbym mega wdzięczny. Z góry dziękuje

Simple_green.bin