Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.12.2020 o 16:52, slimak131 napisał:

niestety tarcza źle działa w BIP S, a mianowicie brak wyświetlania informacji o krokach, kilometrach, pulsie i temperaturze.

 

szkoda, bo tarcza jest czytelna

Maciej

Edytowane przez zoltan78
usunięto screena
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
19 minut temu, [email protected] napisał:

Jest kilka z forum których tam nie ma . 

Ale tym możesz też lokalne wgrane do pamięci telefonu instalować. Trzeba wybrać dwa pliki danej tarczy .bin i .gif. Jest opcja Load bin (local watchface).

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.03.2018 o 22:47, fake4r napisał:

Wrzucam swoją prostą tarczę jakby ktoś chciał. Wersja biała przerobiona z czarnej znalezionej w sieci + dodane polskie dni tygodnia i jakieś małe poprawki. To co niezbędne: godzina, data, dzień tygodnia, kroki i pogoda.

 

white_packed.bin 20 kB · 146 downloads

white_packed.gif

 

Edytowane przez BBasia
Witam. Świetna tarcza, mógłbyś wrzucić wersję czarną? Mialam kiedyś i nie pamiętam skąd ja wgrałam. Niestety musiałam rozparowac zegarek i mi ją wcięło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
wrzuciłem tą tarczę do BIP S ( ten nowy model ) i nie wyświetlają się procenty baterii :/ jest tylko % i pusta bateria pomimo iż ma 42 %. da się to ogarnąć ? 
98599418_239147677412126_3685506639219130368_n.thumb.jpg.1642aeb1976aefb85eaf6d052531958a.jpg

Mam to samo. Dzieje się tak że wszystkimi tarczami, muszą być kompatybilne z BIP S


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień Dobry. Pobrałem z tego Forum tarcze o nazwach:

bez4 2022.bin, wiosna.bin, lato.bin, jesień_packed.bin, zima.bin, PO_1076 n60z L2ss.bin, PO_1076 n60z L2ss temp3.bin, PO_1076 k44 BT21.bin, PO_1076 k44 BT21.bin i jeszcze kilka innych tarcz, gdyż bardzo mi odpowiadały pod względem rzeczowym, np. podawały ilość uderzeń serca i estetycznym.

Niestety miały braki w wyświetlaniu na moim Amazfit Bip S, czy ktoś potrafi przerobić je na tą opaskę lub napisać jak je przerobić aby można było bez problemów używać na Amazfit Bip S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiecie jaki parametr w JSON ustawia priorytet obrazków "zawsze na górze"? Mam kilka nałożonych na siebie w tym miejscu, a chciałem mieć jeden zawsze na wierzchu - to temperatura bieżąca.

Druga spraw, jak ustawić mały obszar sekund do odświeżania sekundowego? Jest jakaś możliwość w JSON?
Kombinuję z tarczą z sekundnikiem i zależy mi żeby tylko sekundnik był odświeżany co sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...