Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy jest możliwość stworzenia przez kogoś z forum takiej tarczy tylko, że z polskimi lub angielskimi skrótami dnia tygodnia i usunięciem znaku C przy temperaturze? Tarcza była dostępna w aplikacji MiFit. Załączam zdjęcie oryginalnej tarczy. Za pomoc dziękuję.

  tarcze.jpg.17f0f694c6265703479e1d698b760ed4.jpg.b097bb39e80e4f7e32303919d3618d2d.jpg1557365446368.gif.57caea61593457c44f9a6430e9a52c25.gif

Edytowane przez Mikołaj7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 10:22, Xanth napisał:

Oryginał:

Face_10a.bin

Witam, bardzo podoba mi się ta ostatnia tarcza (ważę że nie ma sekundnika bo bateria szybko leci w dół) ale nie mogę zainstalować przez Gadgetbridge do Amazfit Bip. Ktoś wie dlaczego? Te pierwsze tarcze z 1 i 2 strony bez problemu. Pomożecie? 

Dnia 24.06.2018 o 18:30, R_ade_K napisał:

Taką?
 

Czy ktoś może dodać ta tarcze widoczna na zdjęciu? Żeby dało się normalnie wgrać przez Gadgetbridge? Bardzo mi przypadła do gustu

Edytowane przez mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2018 o 18:30, R_ade_K napisał:
Dnia 18.05.2019 o 17:55, free1anc napisał:

Tarcze czasami używam. Jest dość podobna do tej co szukasz. Bez problemu wgrywa się przez my watchface.

digital_pl_black5.bin

Bardzo dziękuję. Ta jest super. Bo głównie zależało mi żeby nie było sekundnika bo jednak żre baterie. Ale np nie pokazuje mi pulsu i aktualnej temp pogody. Wiecie może dlaczego? I od razu zapytam jak wgrać app MiFit (skąd u jak) żeby nie usunely mi się polskie menu i tarcze. Kombinuje już od tygodnia i ciągle to samo się dzieje. A na Gadgetbridge nie mam faktycznych statusów treningu. Pomożecie? 

 

Edytowane przez mrosi
Za każdym razem będziesz bezmyślnie przewalał cały, cytowany post...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pulsu to nie wiem. U mnie pokazywało ale aktualnie tego nie używam i nie mam na swojej tarczy.

Aktualna temp. wyświetla się przez jakiś czas po synchronizacji z telefonem, potem znika. Chyba trzeba mieć na stałe połączony telefon, żeby pokazywało.

Gadgetbridge nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, free1anc napisał:

Co do pulsu to nie wiem. U mnie pokazywało ale aktualnie tego nie używam i nie mam na swojej tarczy.

Aktualna temp. wyświetla się przez jakiś czas po synchronizacji z telefonem, potem znika. Chyba trzeba mieć na stałe połączony telefon, żeby pokazywało.

Gadgetbridge nie używam.a

A jak wgrać aplikacje MiFit (czy to zmodowaną, czy oryginalną że sklepu play) ale żeby nie stracić tarczy ani ustawień. I żeby były powiadomienia (bo teraz jest wsyztsko ok ale brak tej właśnie aplikacji). Wszystkie mody wgrywam przez Gadgetbridge. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpowie. Ja nie wiem. Od początku używam tylko mifit + my watchface.

PS

Lekko zmodyfikowana odmiana krążącej w sieci ... Dla siebie wywaliłem puls i kalorie ale może to być przydatne, więc wrzucam odmianę z kompletem wskazań 

analog_white_packed.bin

analog_white_packed_animated.gif

Edytowane przez free1anc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2018 o 21:05, stforek napisał:

Zamieszczam może komuś jeszcze się przyda bo powiem szczerze że jak na początki to jestem mega zadowolony z efektu

Jak dla mnie, gdyby dodać kalorie i dystans po lewej stronie w takiej wielkości jak po prawej z ikonami, byłaby tarcza idealna. Moze autor pokusi sie o zrobienie tego dodatku?

Edit: podjęłam wyzwanie i spróbowałam sama edytować tarczę którą stworzył stforek. Dołączam moje dzieło.

Digital basic full status.bin

Digital basic full status.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakaś możliwość przerobienia fabrycznej tarczy, tak żeby była po polsku i kolorowa ale bez utraty jej możliwości? Tarcza pomimo sekundnika pobiera mało energii. Dodatkowo kroki są też liczone w czasie rzeczywistym i odświeżanie nie jest co minutę.

Może ktoś zna sposób?

03.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się pochwalić moją pierwszą tarczą :D 

Nie jest jeszcze do końca dopracowana bo zbytnio czasu nie mam ale może komuś się spodoba 

clover_packed_static.png

clover_packed.bin

clover_packed_animated.gif

 

 

Głównie w przyszłości chcę trochę poprawić ikonę kroków bo ta mi się średnio podoba a co więcej będzie do poprawy to wyjdzie jak trochę ją przetestuję 

 

 

Już widzę że muszę trochę obniżyć górę bo na podświetleniu widać wszystko ale bez podświetlenia ucina troszkę i postęp kroków nie pokrywa się dokładnie z okręgiem w tle 

Edytowane przez clover
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.06.2019 o 17:16, clover napisał:

Witam, chciałbym się pochwalić moją pierwszą tarczą :D 

 

Poprawione wyżej wspomniane błędy i zmieniłem nieaktywną ikonę BT bo ta przekreślona bardzo mi się nie podobała, zrobiłem taką bladą, jeśli nie będzie się dobrze spisywać to chyba całkiem usunę gdy BT nieaktywne 

clover_v2_1_packed.bin

clover_v2_1_packed_animated.gif

clover_packed_static.png

clover_packed_animated.gif

clover_packed.bin

Edytowane przez mrosi
Za każdym razem będziesz bezmyślnie przewalał cały, cytowany post...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobry dzień wszystkim.

Znalazłem taką oto tarczę. Co mi się podoba, to ekran blokady (nie wiem czy dobrze pojmuję działanie), co powinno przełożyć się na obniżenie zużycia energii.

Jedyne co mi się nie sprawdza, to fakt, że wolał bym ją w negatywie i z procentami baterii na ekranie blokady. Czasem też po wciśnięciu korony tarcza się nie zmienia na pełną.

 

Może widzieliście gdzieś wersję z czarnym cyferblatem i białymi cyframi?

2620.gif

2620.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z zaawansowanych, mógłby spróbować " wcisnąć do pokazanej poniżej tarczy kolorowy pasek oznaczający czystość powietrza AQI byłbym niezmiernie wdzięczny i z góry serdecznie dziękuję.

 

IMG_20190812_190248.jpg

Celsius-km_24h_L1_F2_dd_mmm._kk_packed_(PeterMac).bin

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2018 o 17:34, jjkielce napisał:

jakość powietrza. zrobiłem to w 6 stopniowej skali.

W ogóle to jest problem z tym AQI w czasie robienia tarczy. Wywala mi amazfiteditora i jeszcze parę innych problemów ale warto było. To fajna funkcjonalność. Jeszcze trochę niedopracowana ale fajna. Napewno koledzy znajdą sposób na pokazywanie AQI w postaci liczb (próbowałem rozłożyć oryginalną z AQI ale niestety na razie nie można. I jeszcze jedna ważna uwaga. AQI działa najlepiej z pogodą z N&F. 

Czy mogę prosić o dołożenie wskaźnika AQI do poniższej tarczy ? kosztem innego ułożenia pozostałych elementów lub np. wysokości cyfr minut.? Byłbym niezmiernie wdzięczny.

Celsius-km_24h_L1_F2_dd_mmm._kk_packed_(PeterMac).bin

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś z zaawansowanych, mógłby spróbować " wcisnąć do pokazanej poniżej tarczy kolorowy pasek oznaczający czystość powietrza AQI byłbym niezmiernie wdzięczny i z góry serdecznie dziękuję.
 
IMG_20190812_190248.thumb.jpg.ee71743a1cae8a57f99ce8b7a07c636e.jpg
Celsius-km_24h_L1_F2_dd_mmm._kk_packed_(PeterMac).bin
Taka tarcza ale z nazwą miesiąca w postaci cyfry. Komuś się chcę zrobić?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Robisto napisał:

Carolef pytał o tarczę z nr miesiąca.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie jest ta wypowiedź Carolefa bo ja widziałem tę poniżej na którą zresztą odpowiedziałem ?

 

2019_09_05_13.39.15.jpg

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...