Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam gorącą prośbę o przerobienie załączonej tarczy: dni tygodnia z j. angielskiego na j. polski.

Tarcza ta jest dla mnie bardzo wygodna z uwagi na duże i widoczne czcionki - z j. polskim byłoby super.

Z góry bardzo dziękuję.

tarcza_JF.bin

tarcza_JF.jpg

Edytowane przez FeJa
Dodanie zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FeJa napisał:

Witam wszystkich!

Mam gorącą prośbę o przerobienie załączonej tarczy: dni tygodnia z j. angielskiego na j. polski.

Tarcza ta jest dla mnie bardzo wygodna z uwagi na duże i widoczne czcionki - z j. polskim byłoby super.

Z góry bardzo dziękuję.

tarcza_JF.bin

tarcza_JF.jpg

A taka może być ,jest  z AQI

 

image.png.8cb79c8a78979620c1276c52da21c809.pngimage.png.8cb79c8a78979620c1276c52da21c809.pngimage.png.8cb79c8a78979620c1276c52da21c809.png

5c3112ae4fa2b_05012019_packed.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chce, tarcza bez pierdół, pogoda słownie, wszystkie dostępne w zegarku informacje od razu na tarczy, bez klikania. Wersja bez sekund, bo ładowanie co parę dni zaczęło mi przeszkadzać. Brak sekundnika też mi przeszkadza, jeszcze nie wiem co przeszkadza bardziej. W prawym rogu na dole jest puls, na dole na środku kroki. Kropki są czerwone gdy BT się rozłączy (pomysł podłapany tutaj).

duzecyfry-pogodatekst.bin

duzecyfry-pogodatekst.gif

Edytowane przez bembenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy temperatury: min, max i bieżąca, pewnie na tarczy masz tylko min i max. Ale nie wiem co to za min i max, tzn. czy prognoza na cały dzień, czy dla twojej lokalizacji, może ktoś inny wie. W konfiguracji tarczy te temperatury nazywają się "weather night", "weather day", "weather current".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słaby wzrok. Szukałem tarczy z tym, co mnie interesuje, czyli: godzina, dzień miesiąca i tygodnia w rozmiarze pozwalającym przeczytanie bez okularów. Wśród dostępnych w sieci tarcz żadna mi nie odpowiadała. A to za bardzo naćpane - i tak nie widzę małych napisów i symboli, a to kolorystyka nie odpowiadające moim gustom, tak czy siak usiadłem, poczytałem forum i zrobiłem własną odpowiadającą mi tarczę.

Okulary zakładam tylko do czytania - mogę w nich zobaczyć w statusie kroki, tętno, dystans, mogę pogodę po przesunięciu ekranu w prawo, ale bez okularów muszę widzieć wyraźnie datę i godzinę.

ps. Dziękuję "Melloonowi" - na jednej z jego tarcz się uczyłem i skorzystałem z fontu dnia miesiąca.

maar3_packed_animated.gif

 

maar3_packed.bin

Edytowane przez Maar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi napisze, w jaki sposób wgrać tarcze używając apki AmazTools iOS? Pobrałem sobie tarczę do apki, jestem połączony w MiFit z zegarkiem, a mimo to apka AmazTools podczas wgrywania się wykrzacza i wyłącza.

Edit: Na innym telefonie działa. Wina iOS.

Edytowane przez Ernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym (oprócz Gadgetbridge) wgrywacie swoje tarcze z pliku, gdy zakładka z tarczami w MiFit jest akurat pusta i metoda podmiany pliku nie działa?

Dobra, mam, programem My WatchFace, który wgrywa pliki do zakładki Local w MiFit i można stamtąd zainstalować, nawet jak tarcze Online akurat są niedostępne.

Edytowane przez bembenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bembenek napisał:

nawet jak tarcze Online akurat są niedostępne.

Można jeszcze na piechotę edytując HEX dowolnego .bin tarczy, co powoduje że wgrana do folderu z lokalnymi tarczami MiFita jest widoczna w lokalnych. Temat, instrukcja i "automat" do modyfikacji HEX tutaj:  https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=128&fbclid=IwAR2BA_LtLULlnaXzQuoCmlq2LUS2IVpjLi9DUYHi98Zqs3Ccor6LwFz_CxQ  Działa, sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bembenek napisał:

Czym (oprócz Gadgetbridge) wgrywacie swoje tarcze z pliku, gdy zakładka z tarczami w MiFit jest akurat pusta i metoda podmiany pliku nie działa?

Dobra, mam, programem My WatchFace, który wgrywa pliki do zakładki Local w MiFit i można stamtąd zainstalować, nawet jak tarcze Online akurat są niedostępne.

Można też N&F.  Szybko i sprawnie ( tarcze z portalu https://amazfitwatchfaces.com/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę, czy ktoś przerobi mi tą tarczę? Do pełni szczęścia brakuje mi tutaj tylko sekund, pod pulsem, albo jakoś obok (male cyferki) . Język może zostać. Był bym bardzo wdzięczny :) Russian / sortowanie po Pobraniach i jest prawie na samym początku. Z góry dziękuję :)724a07f2d47efae645db95f037970a14.jpg1cf62fdf1a775891a459a4cfb9b37e5d.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarecQi napisał:

Mam ogromną prośbę, czy ktoś przerobi mi tą tarczę? Do pełni szczęścia brakuje mi tutaj tylko sekund, pod pulsem, albo jakoś obok (male cyferki) . Język może zostać. Był bym bardzo wdzięczny :) Russian / sortowanie po Pobraniach i jest prawie na samym początku. Z góry dziękuję :)724a07f2d47efae645db95f037970a14.jpg1cf62fdf1a775891a459a4cfb9b37e5d.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Sekundy zzeraja baterię.  Ale j.polskim bym nie pogardzil w tej tarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...