Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można by te wszystkie spolszczone tarcze dodać do apki amaztools, mam iphone i jest w niej możliwość okrótnie szybko zmienić tarcze w zegarku, a także filtrować tarcze na te tylko polsko języczne. Niestety na ios żadna inna apka nie działa. W aplikacji są tylko dwie polskie tarcze stworzone przez kogoś i myśle że świetną opcją byłoby mieć możliwość wybierać polskie tarcze i instalować je w zegarku klikając jedynie install. Mamy wtedy opcje w każdej chwili zmienić tarczę na taką jaką chcemy. A może istnieje jakaś inna aplikacja którą polecicie?? Lub ewentualnie taka możliwość nigdy nie będzie istniała ponieważ nie chcemy udostępniać naszych tarcz?? Pytam czysto teoretycznie.

Edytowane przez tBag-Tobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tBag-Tobi napisał:

Lub ewentualnie taka możliwość nigdy nie będzie istniała ponieważ nie chcemy udostępniać naszych tarcz??

Nie znam aplikacji akaztools - to chyba jest tylko pod iPhona.

Dlaczego piszesz, że nie chcemy udostępniać naszych tarcz? Czy ten wątek nie udowadnia czegoś wręcz odwrotnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, tBag-Tobi said:

Czy można by te wszystkie spolszczone tarcze dodać do apki akaztools, mam iphone i jest w niej możliwość okrótnie szybko zmienić tarcze w zegarku, a także filtrować tarcze na te tylko polsko języczne. 

W Amaztools masz możliwość wgrania własnych tarcz, czyli ściągniętych stąd. Wybierasz 3 kropki na dole i druga pozycja "Install Custom File".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ess_fm napisał:

W Amaztools masz możliwość wgrania własnych tarcz, czyli ściągniętych stąd. Wybierasz 3 kropki na dole i druga pozycja "Install Custom File".

Fakt zrobiłem literówkę. Właśnie byłem ciekaw czy te wszystkie tarcze można by tam wgrać jako polskie, nie chciałbym przyczynić się do złamania regulaminu, wiem że nie każdy życzy sobie udostępniania. Możnaby udostępniać z informacją że autorem był i login osoby która tutaj stworzyła bądź przetłumaczyła daną tarczę. Jeśli jest akceptacja to chętnie spróbuję ogarnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, tBag-Tobi said:

Fakt zrobiłem literówkę. Właśnie byłem ciekaw czy te wszystkie tarcze można by tam wgrać jako polskie, nie chciałbym przyczynić się do złamania regulaminu, wiem że nie każdy życzy sobie udostępniania. Możnaby udostępniać z informacją że autorem był i login osoby która tutaj stworzyła bądź przetłumaczyła daną tarczę. Jeśli jest akceptacja to chętnie spróbuję ogarnąć temat.

Chodziło mi o to, że wrzucasz na własny zegarek. Do tych wyszukiwanych w Amaztools nie da się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ess_fm napisał:

Chodziło mi o to, że wrzucasz na własny zegarek. Do tych wyszukiwanych w Amaztools nie da się. 

To wiem w sumie wybieram zawsze more>install custom file i tam wybieram tarczę, ale w plikach nie mam podglądu więc nie wiem co wgrywam, według mnie super sprawą byłoby wyszukiwanie tam polskich tarcz i może warto byłoby je tam jakoś dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki zebrałem większość tarcz wykonanych tutaj przez was i powysyłałem na stronie Amaztoolsa. Okazało się że prawie wszystkie które wrzuciłem pojawiły się w wyszukiwarce i teraz filtrując tylko polskie tarcze wyświetlają się właśnie nasze. Czyli od teraz nie musimy już wrzucać binów do zegarka i zastanawiać się który jak wygląda.  Ja jestem bardzo zadowolony, jeżeli ktoś używa amaztools na androidzie to sprawdźcie czy na andku też się wyświetlają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tBag-Tobi napisał:

 jeżeli ktoś używa amaztools na androidzie to sprawdźcie czy na andku też się wyświetlają. 

Z ciekawości zainstalowałem tego Amazfit toola i widzę kilka swoich tarcz, ale wykastrowanych. W miejscach polskich nazw dni tygodnia jest czarno, a tarcze są jako międzynarodowe. Trochę to dziwnie wygląda. Naszej flagi w ustawieniach programu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tBag-Tobi napisał:

Czyli to całkowicie inna wersja

Możliwe. Teraz znalazłem kilka moich, ale przerobionych na hiszpańskie, niestety niezbyt dobrze, bo inne czcionki i niedopasowane rozmiarem, ale podpisane moim nickuem. Chyba autor aplikacji zagląda na nasze forum. Najnowsza wersja (z dzisiaj) potrafi dodawać ściągnięte tarcze do lokalnych w MiFit. Szkoda że mam swoje, ale po hiszpańsku, albo okrojone, bez języka.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tej wersji aplikacji też jest gdzieś jest opcja wysłania swoich projektów, ja tak zrobiłem wczoraj i dzisiaj już są heh. W andoridowej aplikacji My watchface też pisałem do supprotu czy dodadzą flagę polski do aplikacji to gość twierdził że tak. Ale bez sensu dla mnie było przepinać się z iPhone do androida żeby sobie tarcze zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tBag-Tobi napisał:

W andoridowej aplikacji My watchface też pisałem do supprotu czy dodadzą flagę polski do aplikacji to gość twierdził że tak.

Już się pojawiła z podpisem, że wkrótce będzie działać. W tym AmazfitTool też nad pl pracują, ale w androidowej wersji jeszcze brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę pierwszą tarczą. Co prawda jest to miks dwóch znalezionych w necie, ale jak na początek to całkiem nieźle to wyszło. Kropki w zegarze świecą na czerwono, gdy nie ma połączenia z bluetooth.

moja_packed_animated.gif

 

moja_packed.bin

Edytowane przez mase
wgrany zły plik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić swoją tarczę i nawet mi się udało, jednak nie mogę spakować pliku json do bin, wyskakuje komunikat:

Fatal|System.ArgumentException: File 'header.json' or 'version' should exists in the folder with unpacked images. Res-file couldn't be created
   w WatchFace.Program.PackResources(String inputDirectory)
   w WatchFace.Program.Main(String[] args)

Nawet jak rozpakuje nic nie zmienię i chcę spakować nie wprowadzając zmian to nie działa, ktoś wie o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, paolino76 napisał:

Witam wszystkich, jestem autorem Amazfit BIP & cor Watchfaces. Wielu użytkowników pytało mnie, czy mogę umieścić w mojej aplikacji również WF Polska. Czy mogę wziąć WF, że są w tym temacie? 
Dziękuję!!!!!!

Doceniam że sam autor skorzystał z Google translator i zapytał po polsku, a nie po prostu wziął bez pytania. Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko wykorzystaniu moich wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paolino76 napisał:

Chłopaki, przepraszam, ale nawet jeśli używam Tłumacz nie rozumiem odpowiedź

piszemy OK.

1 godzinę temu, paolino76 napisał:

Chłopaki, przepraszam, ale nawet jeśli używam Tłumacz nie rozumiem odpowiedź

Piszemy ok  oczywiście do własnych projektów. Nie wiem czy inni też się zgodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paolino76 napisał:

Chłopaki, przepraszam, ale nawet jeśli używam Tłumacz nie rozumiem odpowiedź

Tak, możesz, a nawet powinieneś! Moją zgodę już dawno temu dostałeś (na forum amazfitwatchfaces.com). (Yes you can. My permission to place my projects you already have, from the forum amazfitwatchfaces.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, FromWP said:

Tak, możesz, a nawet powinieneś! Moją zgodę już dawno temu dostałeś (na forum amazfitwatchfaces.com). (Yes you can. My permission to place my projects you already have, from the forum amazfitwatchfaces.com)

Polski Watchfaces tylko jeden masz sobie sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, FromWP said:

Tłumacz Googla to tragedia. Teraz ja nie rozumiem. Możesz używać wszystkich polskich projektów z tego forum. Zawsze dodajesz autora w swojej aplikacji, to powinno wystarczyć.

I usually look for the permission of individual watchface authors. Can I still use them without everyone's permission?


Zwykle Szukam zgody poszczególnych autorów watchface. Czy nadal mogę korzystać z nich bez zgody wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...