Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś przerobi mi standardową tarczę, by zamiast kroków była niebieska ikonka kalendarza i pokazywało dzień miesiąca oraz dzień tygodnia. Np. 18 MON

Ewentualnie zrobić też dodatkową drugą wersję jak pierwszą, by dodatkowo po odblokowaniu ekranu pokazało informację o ustawionym alarmie (ikonka) w lewym dolnym rogu oraz temperaturę bieżącą w prawym dolnym

IMG_20181220_203317.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem od niedawna posiadaczem amazfit bip i nie mogę zmienić tarczy przez program mi fit, po ściągnięciu interesującej mnie tarczy wchodzę w mi fit zmiana tarczy i nic tam nie ma, jak mogę to zrobić?  Poproszę lopatologicznie bo nie jestem nawet w 1% takim Kozakiem ja wy 

Screenshot_20181221-210742.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Piratwawa napisał:

po ściągnięciu interesującej mnie tarczy wchodzę w mi fit zmiana tarczy i nic tam nie ma, jak mogę to zrobić?

W lokalnych nic nie ma, bo to chyba na razie śpiew przyszłości. Jak klikniesz online, powinny się pojawić domyślne do pobrania. Te domyślne najlepiej podmieniać darmowym (reklamy zamyka się bez problemu) programem My WatchFace ze sklepu Play. Wybierasz swoją wgraną lokalną (plik .bin) i zamieniasz dowolną z MiFita na tą swoją wybraną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2018 o 14:55, Netoper napisał:

przedwczoraj jeszcze było ok bo zmieniałem tarcze, wygląda jakby serwer chińczakom padł...

 

20181224_170308.jpg.d3bdf4d0fc53d22dd5ed7e83bdf2423e.jpg

U mnie od około tygodnia mam brak tarcz. Kombinowałem z różnymi wersjami i podłączyłem sie do różnych sieci. U ciebie najwidoczniej coś w cache jeszcze było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam modowanego MiFit-a. Za każdym razem gdy próbowałem miałem tylko okno z "Latarnią" jak dwa posty wyżej. Dzisiaj wyświetlił i pobrał mi tarcze online bez problemu. Do tej pory myślałem że tylko na oficjalnym można to zrobić.   :?:

Edytowane przez Druk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił ale od jakiegoś czasu obserwuję stopniowe, systematyczne zanikanie tego tematu. Wielka szkoda by się stała bo BIP to naprawdę świetny zegarek z dużymi możliwościami. Nic to. Może się mylę. Póki co jeśli ktoś bedzie chętny to publikuję mój ostatni wynalazek.

256472577_MOJABIP_b-z.gif.c7bc13931edc307a529dfc4107daa942.gif

MOJA BIP_b-z.bin

902261319_MOJABIP_packed_animated.gif.6bf074b600edd8cf57c23b6b5ca1e99b.gif

MOJA BIP_packed.bin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorem zegara.

Nie do końca poprawne opisy pogody, na tarczy Opady gradu a w pogodzie Lekka mżawka i to drugie bliższe prawdy.

Ps. Cóż to chyba zależy skąd biorę pogodę, pogodę z MiFit po angielsku tłumaczy ok, ale jak bierze z NF po polsku to już nie zawsze się zgadza. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, melloon napisał:

Wyjaśni mi ktoś jak najprościej zmienić kroki na dystans ? Nic więcej, czcinka, miejsce itp pozostaje bez zmian.

Jak robić zmiany - wyjaśniłem w poradniku.

Żeby teraz wytłumaczyć jak zrobić to, co chcesz zmienić, musiałbym 3/4 poradnika napisać :-)

wstaw plik bin, to zmienię to, co chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gawronnek napisał:

Nie do końca poprawne opisy pogody, na tarczy Opady gradu a w pogodzie Lekka mżawka i to drugie bliższe prawdy.

Ps. Cóż to chyba zależy skąd biorę pogodę, pogodę z MiFit po angielsku tłumaczy ok, ale jak bierze z NF po polsku to już nie zawsze się zgadza. 

Opisy pogody są z grubsza poprawne. Można się spierać co do drobnych tłumaczeń i interpretacji, ale mam wrażenie że zegarek pobiera numer pogody (opisy w tarczy są z grubsza zgodne z  Amazfit_Bip_WF_Editor). Nawiasem mówiąc zauważyłem że NF - Yahoo podaje takie dziwne wartości (osobiście używam ECMWF). MiFit i GB z Weather notification działają poprawnie. Na koniec pytanie: gdzie ci się pojawiło Opady Gradu ? To 20 numer na liście Amazfit_Bip_WF_Editor. Ciekawostka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gawronnek napisał:

Jeszcze zanim mi odpowiedziałeś zmieniłem na ECMWF i jest ok. Opady gradu pojawiły się w opisie na tarczy przy pogodzie z OpenWeatherMap.

Witam. Tak podejrzewałem ale życie jest niespodzianką więc ...... P.S. tak z ciekawości którą wersję wgrałeś ? ( boja nie mogę się zdecydować czy biała czy żółta). No i czy opisy mogą zostać bo taka forma pogody coraz bardziej mi się podoba i pewnie zrobi się w jakimś stopniu standardem.

Edytowane przez jjkielce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała godzina, a opisy - dla mnie rewelacja. Tarcza bardzo mi się podoba, zresztą to już kolejna Twoja, którą używam na codzień, poprzednia była ta z wygaszaczem, ale ta ją przebiła. Brakuje mi tylko kroków, bo lubię wiedzieć ile przeszedłem, ale chyba dodatkowe kroki by ją zepsuły, więc używam tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, Gawronnek napisał:

Biała godzina, a opisy - dla mnie rewelacja. Tarcza bardzo mi się podoba, zresztą to już kolejna Twoja, którą używam na codzień, poprzednia była ta z wygaszaczem, ale ta ją przebiła. Brakuje mi tylko kroków, bo lubię wiedzieć ile przeszedłem, ale chyba dodatkowe kroki by ją zepsuły, więc używam tak jak jest.

Cieszę się bardzo. Kroki trochę ją rzeczywiście psują ( zrobiłem taką i jeśli ktoś chce to wyślę) a dla chętnych przy okazji zrobiłem jeszcze bardziej uproszczoną:

490962405_MOJABIP_packed_animated.gif.de79d8fd4ca2fb2c643d36efe3f8d10b.gif

MOJA BIP_ZOLTA.bin

I dodatkowo wersja biala

185462495_MOJABIP_packed_animated.gif.348624eb901d96fcaa50b11aafbbf58d.gif

MOJA BIP_packed.bin

 

 

 

Edytowane przez jjkielce
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2018 o 00:49, grisza napisał:

Jak robić zmiany - wyjaśniłem w poradniku.

Żeby teraz wytłumaczyć jak zrobić to, co chcesz zmienić, musiałbym 3/4 poradnika napisać :-)

wstaw plik bin, to zmienię to, co chcesz...

Tylko kroki na dystans poproszę  (bez ikonki kroków oczywiście)

white_packed.gif

white_packed.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...