Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Jezszce jedna wersja z wyróżnionym pulsem pl. Czytelna i z dużą ilością informacji (sprzeczność?). Rozłączone BT to czerwony obszar, dolny pasek wskaźnikiem barterii co 10%. Alarm i DND pojawia się tylko jak włączone.

nowa_2_pl.gif.15eeac96d18406eac84ea1044ddc015b.gif

nowa_2_pl.bin

Edytowane przez FromWP
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2018 o 20:56, FromWP napisał:

Jezszce jedna wersja z wyróżnionym pulsem pl. Czytelna i z dużą ilością informacji (sprzeczność?). Rozłączone BT to czerwony obszar, dolny pasek wskaźnikiem barterii co 10%. Alarm i DND pojawia się tylko jak włączone.

No ta tarcza mi się podoba, czytelny puls, duża biała godzina, data i dzień tygodnia z pełną nazwą, pogoda i krokomierz. Więcej nie trzeba mi do szczescia:)

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2018 o 14:21, hansolek1 napisał:

Hmm a ja myślałem że to wilgotność :(

jakość powietrza. zrobiłem to w 6 stopniowej skali.

W ogóle to jest problem z tym AQI w czasie robienia tarczy. Wywala mi amazfiteditora i jeszcze parę innych problemów ale warto było. To fajna funkcjonalność. Jeszcze trochę niedopracowana ale fajna. Napewno koledzy znajdą sposób na pokazywanie AQI w postaci liczb (próbowałem rozłożyć oryginalną z AQI ale niestety na razie nie można. I jeszcze jedna ważna uwaga. AQI działa najlepiej z pogodą z N&F. 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak bezmyślnie przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z bezpłatnej apki Amazfit Bip Watchfaces, jest do pobrania w sklepie Googla. Tam możesz podmieniać tarczę w zegarku którą ściągasz w formie pliku *.bin. Jednak zagarek podmieni i zapamięta tylko jedną "nową" tarczę, która ukryta będzie pod ikoną tarczy z chińską pagodą. Trzeba na nią kliknąć i wyśle na zegarek Twoją tarczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2018 o 23:13, Carburator napisał:

A ja spłodziłem taką oto prostą, "ludową" tarczę:

Podoba się mi, a by dało radę zrobić z pełną nazwą dnia?

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak bezmyślnie przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało.

Tylko litery musiałyby być bardzo małe, np. wyobraź sobie słowo PONIEDZIAŁEK. Chciałem zrobić tarczę dla "okularników", mega wyraźną i tylko z takimi składnikami, które z mojego punktu widzenia są najbardziej istotne w codziennym użytkowaniu urządzenia, czyli jako zegarka. W razie potrzeby, zawsze można zmienić tarczę na bardziej rozbudowaną, cała operacja trwa 30 sekund.

Jak chcesz, możesz ściągnąć sobie inne wersje tarcz. Tu masz link do mojej galerii:

https://amazfitwatchfaces.com/bip/search/?author=carburator66

Jest tam tarcza, która powinna Ci odpowiadać  o nazwie WatchMix PL.

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA AQI.

PRZELICZNIK (NIE MOZNA NA RAZIE POKAZAC WARTOŚCI) PRZELICZLIK: 0 = 0-20, 1 = 21-40, 2 = 41-60, 3=61-82, 4=83-104, 5=105-126, 6=127-158,

7=159-180, 8=181-200, 9= ŻYCIE UMIERA

5b50dda490e42_MOJAAQIPL_packed_animated.gif.ea0f9ebf767bdb0dc7c2b366bcff5e18.gif

 

MOJA AQI PL_packed.bin

 

 I DODATEK LINIOWY

5b50f774958fc_MOJAAQIPL_packed_animated.gif.e7f6a0b71d56afdea51cb74c1ed5c22a.gif

MOJA AQI PL_packed.bin

Edytowane przez jjkielce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2018 o 21:14, jjkielce napisał:

Kurcze, co unie jest nie tak. Tarcza nie pokazuje AQI...Nie działa z mifit, skąd bierze dane na temat zanieczyszczenia powietrza?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak bezmyślnie przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2018 o 14:19, Pazio141 napisał:
Czy ktoś zrobiłby ta tarcze żeby kolory były odwrócone? Czyli czarne tło i białe cyfry z napisami?:)

To przerobiona tarcza od Horatius80, jak nie przeszkadzają Tobie nazwy dni po angielsku, to poszukaj bo ma wersję w negatywie. W kolorach też. Nawet dawałem tu link do jego kolekcji.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Punkt karny za jedno cytowanie w poście sprzed paru miesięcy? Ogarnij się kolego moderator, bo zaraz tu drugą elektrode zrobisz. 

Edytowane przez R_ade_K
Nie ma to jak bezmyślnie przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, R_ade_K napisał:

To przerobiona tarcza od Horatius80, jak nie przeszkadzają Tobie nazwy dni po angielsku, to poszukaj bo ma wersję w negatywie. W kolorach też. Nawet dawałem tu link do jego kolekcji.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Właśnie chciałbym po polsku. Ale jak nie będzie to poszukam tej angielskiej. Dzięki za odzew;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...