Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.12.2017 o 13:49, fake4r napisał:

digit-fake4r-PL-v1.1b

  Odkryj ukrytą treść

digit-fake4r-PL-v1.0

 

Mógłby ktoś przerobić tą konkretną tarczę aby napisy były białe a tło czarne i zamiast kalorii żeby pokazywał puls? Bardzo pasuje mi ta tarcza

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2018 o 08:54, WojtoR napisał:

Jak by kogoś zainteresowało to mam taki negatyw do zaproponowania

Mógłbym poprosić o wersję bez sekundnika?

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spion999 napisał:

Czy dało by rade zmienić dni tygodnia na polskie sam niestety nie potrafię :? 

Trzeba się nauczyć. Zmieniłem, ale dodałem separator pomiędzy godziną i minutami (który jest wskaźnikiem połączenia BT).  Dodatkowo samo wklejenie gif-a nie wystarcza, trzeba jeszcze dodać plik .bin (bo taki się edytuje).

Big_red_pl.gif.dd88f0ad11f7ae267710818f9e0ab202.gif

Big_red_pl.bin

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2018 o 12:18, FromWP napisał:

Trzeba się nauczyć. Zmieniłem, ale dodałem separator pomiędzy godziną i minutami (który jest wskaźnikiem połączenia BT).  Dodatkowo samo wklejenie gif-a nie wystarcza, trzeba jeszcze dodać plik .bin (bo taki się edytuje).

Dzięki chłopie jesteś wielki 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2018 o 08:40, spion999 napisał:
Witam 
A co myślicie o tej tarczy ja jej używam i na razie to mój faworyt czytelna i posiada wszystko co mi potrzeba 
tarcza bin

Fajna tarcza, fakt, przydałoby się spolszczyć ale również nie posiada czasu 24h. Może ktoś by się z tym uporał?

Edytowane przez mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2018 o 19:13, FromWP napisał:
[mention=42118]spion999[/mention] [mention=14283]dan-tom[/mention] Proszę bardzo. Czas 24h i dodałem jeszcze BT (jak rozłączone).

Pięknie dziękuję

Edytowane przez mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za przerobienie tarczy EN_0490:

- kroki zmniejszyć i przenieść pod puls/bateria, obok kłódki i bluetooth

Raczej nie będzie tam dla nich miejsca, więc można ewentualnie usunąć, nie zależy mi na krokach.

Może zamiast kroków zmieści się dystans?

- dzień/miesiąc przesunąć na prawo

- dzień tygodnia powiększyć, spolszczyć i, jeśli się zmieści, niech będzie w całości

EN_0490.bin

 

EN_0490.png

Edytowane przez Jask2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2018 o 18:53, jjkielce napisał:

P.S. nie mogę niestety odwrócić miesiąc/dzień. Sorry

Bo w tych tarczach to jest razem w jednej linii "Month/Day Online". Trzeba to rozdzielić na dwa składniki ("Month Separated" i "Day Separated"), wtedy sobie ustawisz kolejność dowolnie.

Moje dwie nowe, czytelne i pl. Dithering kolorów na żywo wygląda lepiej niż na podglądach

miui_bold_pl_blue.gif.c97abfdd6420444d6327b42eb973e2d9.gif radical_v2_pl.gif.b892742a5d44944c35552f8e99f0e761.gif

miui_bold_pl_blue.bin    radical_v2_pl.bin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Rozpakowałem WatchFace, plik .bin i Amazfit Bip WF Editor.

Po uruchomieniu edytora wybieram "otwórz plik" i wskazuję .json z katologu powstałego z rozpakowania .bin

Niestety, jest tylko takie coś jak na fotce. Próbowałem przeciągnąć .json na plik wykonywalny, jak również kilka innych .bin.

Bez rezultatu.

Mam system 64 bit.

0001.jpg

Edytowane przez Jask2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Jask2 napisał:

Mam system 64 bit.

Wygląda jakby nic nie otwierał. Może coś źle się ten bin rozpakował. Masz w tym katalogu pliki graficzne z tym .json? Też mam win10 64bit i nie ma problemów wersja Amazfit FWEditor 092.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, FromWP napisał:

Wygląda jakby nic nie otwierał. Może coś źle się ten bin rozpakował. Masz w tym katalogu pliki graficzne z tym .json? Też mam win10 64bit i nie ma problemów wersja Amazfit FWEditor 092.

W katalogu jest wszystko. Json bez problemu otwiera się w notatniku. Wersja edytora również 092. Przerobiłem w Photoshop'ie na próbę jeden dzień na język polski, ponownie spakowałem i wgrałem do zegarka - wszystko działa. Tylko ten edytor nie otwiera json. Nie wiem, co jest grane.

P.S. Spróbowałem w edytorze utworzyć nowy plik json, wskazałem katalog i ... nic. Dalej tylko to, co na zdjęciu. 

Edytowane przez Jask2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu WF Editor i próbie otwarcia pliku .json pojawia się komunikat o błędzie. 

Niezależnie jaką tarczę próbuję otworzyć, komunikat jest taki sam.

Log:

Traceback (most recent call last):
  File "Amazfit_Bip_WF_Editor_ilgruppotester_v092.py", line 7231, in changeJson
  File "Amazfit_Bip_WF_Editor_ilgruppotester_v092.py", line 7093, in openJson
UnicodeEncodeError: 'ascii' codec can't encode character u'\xf3' in position 10: ordinal not in range(128)

Proszę o pomoc.

error.jpg

Edytowane przez Jask2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marchelius napisał:

Panowie, mam prośbę o spolszczenie tej tarczy : https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=7346 Może ktoś chętny, w wolnej chwili ... :)

To moja przeróbka. Mogę spolszczyć, tylko trochę czasu na to potrzeba, bo dni tygodnia w całości i wszystkie 12 miesięcy. Dodatkowo z miesiącami jest jakiś dziwny myk którego nie rozgryzłem, polegający na ofsecie (plików graficznych jest 10, a miesięcy 12-ście). W wolnej chwili to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Długo szukałem odpowiedniej tarczy i w każdej coś mi przeszkadzało. Szukałem tarczy minimalistycznej (nie lubię tych które świecą po oczach ilością informacji). Wg. mnie wielu informacji nie ma sensu umieszczać na tarczy (są dostępne w statusie itp.). Ponieważ nie mogłem nic znaleźć stwierdziłem że muszę to rozgryźć i poniżej zamieszczam efekt kilku godzin spędzonych nad pliczkami i kodami. Oczywiście czerpałem inspiracje z innych tarcz ale ustawiałem po swojemu.

Zamieszczam może komuś jeszcze się przyda bo powiem szczerze że jak na początki to jestem mega zadowolony z efektu

_basic_pl_5_by_stforek_packed.gif.1bdc93904eb28dc9f58a1d2cb3b6399f.gif

PS. Planuję jeszcze popracować nad modyfikacjami tej tarczy (chcę wykorzystać miejsce po lewej na progres kroków)

basic_pl_5_by_stforek.bin

 

 

Edytowane przez stforek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2018 o 14:38, FromWP napisał:

@Jask2 To jakiś błąd Pythona, ale z czego to wynika i dlaczego jest u Ciebie nie wiem. Może to błąd AmazfitBipTools powstały przy rozpakowaniu bin-a. Masz najnowszą wersję AmazfitBipTools-1.0.2.10 z kwietnia? https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/downloads/

Na drugim kompie z "7" 32 bit wszystko działa.

EN09_packed.bin

EN_0490 po przeróbce. Trzeba jeszcze poprawić kalendarz, dzień jest troszkę niżej od miesiąca.

Screenshot_2018-05-22-08-49-48.png

Oryginał:

EN_0490.png

Edytowane przez Jask2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...