Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwona niedziela mi się podoba. Zedytowałem sobie. BTW czy komuś chciałoby się przerobić moją tarczę, aby data była w takiej formie jak u @Xanth wyżej, czyli ŚR 11.04, ale bez dodawania jakichkolwiek innych elementów czy zmiany położenia (poza tą datą) i wielkości elementów?

Tutaj plik: https://miuipolska.pl/forum/topic/31226-amazfit-bip-tarcze-bin/?do=findComment&comment=437654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Toldo napisał:

BTW czy komuś chciałoby się przerobić moją tarczę, aby data była w takiej formie jak u @Xanth wyżej, czyli ŚR 11.04, ale bez dodawania jakichkolwiek innych elementów czy zmiany położenia (poza tą datą) i wielkości elementów?

Takie coś? ;)

EN_0304_PL_packed.gif.f57a216fcfc8e54129bb887e6a82b313.gif

EN_0304_PL_packed.bin

X.

PS. A tam nie miał być puls? ;)

Edytowane przez Xanth
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 10:22, Xanth napisał:
Oryginał:

Też mi się podoba, ale czemu nie ma nazw tygodnia po polsku?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, carolef napisał:

Jak to jest z pogodą?

Właśnie tak jak piszesz. Nie ma to związku z tarczą czy wersją MiFita, a najprawdopodobniej działaniem serwerów pogodowych. Jak nie może znaleźć informacji o aktualnej temperaturze, to po prostu jej nie wyświetla. Raz to działa lepej raz gorzej. Jedyny plus to to, że jak tą temperaturę już wyświetla to jest ona w miarę aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przeróbka tarcz z tego forum, mix mario i bomber plus coś ode mnie.

carolef.bin

carolef.gif.37d9149461d8f9b1bcbcd223c651a389.gif

Mała modyfikacja ikony bluetooth

carolef1.gif

carolef1.bin

 

Pogoda mimo zastosowania NF jak w poradzie parę postów wyżej nie aktualizuje się automatycznie i nie aktualizuje sama lokalizacji. Przynajmniej u mnie.

Edytowane przez carolef
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2018 o 22:33, carolef napisał:

Pogoda mimo zastosowania NF jak w poradzie parę postów wyżej nie aktualizuje się automatycznie i nie aktualizuje sama lokalizacji. Przynajmniej u mnie.

Czy moglbys usunac kroki oraz procenty, a godzine powiekszyc?

Edytowane przez mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tarczę pod siebie korzystając z tarcz z tego forum. Modyfikuje je Amazfit Bip WF Editor oraz gimpem. Polecam Tobię tę parę programów. Uzyskasz efekt jaki chcesz.

Zamieszczam lekko poprawioną wersję białą (rozjeżdzała się data) oraz wersję czarną.

carolef.gif.28dcf88b7b2107ca332e613d36726f49.gif

carolef.bin

carolefczarna.gif.a9577f5e1c757b8524ca591ebb4b6921.gif

carolefczarna.bin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, redminote2 napisał:

Jest gdzies instrukcja po angielsku w formie pisanej? Bo znalazlem tylko po wlosku.

W samym programie niby jest, ale nie działa. W sumie tego edytora da się ogarnąć bez instrukcji. Tylko do samego rozpakowania danej tarczy i spakowania potrzebny jest jeszcze  AmazfitBipTools i w sumie w nim znajomość tylko dwóch komend, czyli rozpakowania pliku .bin tarczy i spakowania przerobionej (w Amazfit Bip WF Editor) z użyciem pliku .json. Plik .bin tarczy kopiujesz do katalogu programu. Będąc w katalogu programu "AmazfitBipTools" w pasku wpisujesz "cmd", klikasz enter i odpala się konsola cmd. W oknie konsoli rozpakowanie pliku nazwa.bin to komenda:  watchface.exe nazwa.bin . Dostajesz katalog tarczy z plikami graficznymi i plikiem .json który otwierasz i obrabiasz w Amazfit Bip WF Editor. Spakowanie przerobionego pliku .json robisz podobnie komendą: watchface.exe .\nazwa\nazwa.json .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...