Skocz do zawartości

Amazfit BIP - tarcze "bin"


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek do umieszczania wszelkich modyfikacji tarcz "bin".

Należy umieszczać sprawdzone przez siebie pliki BIN. Obok samego pliku BIN należy umieścić zdjęcie tarczy.

Wszelkie modyfikacje danej tarczy (po uwzględnieniu sugestii użytkowników), należy umieszczać w pierwotnym poście edytując go z odpowiednią adnotacją - nie zakładać kolejnych postów. Unikniemy w ten sposób bałaganu.

fake4r zasugerował aby nie usuwać poprzednich wersji tarczy, ale umieszczać je w spojlerze - myślę, że to dobry pomysł.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

all_omni7_pl
all_omni7_pl.gif

all_omni7_pl.bin

Spoiler

White_black_omni7_pl_V1.gif             White_black_omni7_pl_V4.gif             White_omni7_pl_V4.gif  

White_black_omni7_pl_V1.bin          White_black_omni7_pl_V4.bin                 White_omni7_pl.bin

 

 

 

Edytowane przez omni7
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2017 o 21:36, omni7 napisał:

all_omni7_pl

Czy mogę prosić o lekką modyfikację powyższej tarczy ? Chodzi mi o lekkie zaokrąglenie tego białego tła w narożnikach.

I druga prośba to aby zmienić kolor godziny na biały a tło, które jest białe dać czerwone.

Tylko nie wiem czy wtedy tarcza będzie wystarczająco czytelna.

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 21/12/2017 at 12:49 PM, fake4r said:

 

fake4r - bardzo mi sie podoba twoja tarcza. widzialem ja na amazfitwatchfaces kilka dni temu. mam pytanie - czy jest mozliwosc wcisniecia na dole wyniku HR?

dopiero na tym forum zauwazylem, ze na tarczy powinny pojawiac sie wskaznik alarmu i polaczenia BT - aktualnie mam wersje 1.0 twojej tarczy i te wskazniki sie nie pojawiaja. Zaraz bede robil upgrade do v1.1 i zobacze czy cos sie zmienilo.

dzieki i pozdrawiam i jeszcze raz - wspaniala robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na powyższym zegarku można uzyskać najzwyklejszą tarczę wskazówkową? Widziałam post o tworzeniu tarcz, jednakże pracuję na komputerze Mac i nie bardzo wiem jak to tam zrobić :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi przypiął/eła ten temat
Dnia 31.12.2017 o 10:19, PeWo napisał:

Czy wy wszyscy wolicie czarne, mniej czytelne wersje? 

Ja wolę wersje czarno białe, wtedy na biało robimy to co ma się rzucać w oczy, a reszta jest czarna i nie odrywa wzroku od najważniejszego. 
Zrobiłem też jedną wersję mojej tarczy w białych barwach może komuś się spodoba ;) Do pobrania w poście na początku. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, omni7 said:

Ja wolę wersje czarno białe, wtedy na biało robimy to co ma się rzucać w oczy, a reszta jest czarna i nie odrywa wzroku od najważniejszego. 
Zrobiłem też jedną wersję mojej tarczy w białych barwach może komuś się spodoba ;) Do pobrania w poście na początku. 

Dziękuję!

White_omni7_pl.bin wgrana, i cieszy mnie bardzo! :)
Oby więcej wariantów "jasnych" powstwawało.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zły wątek to przepraszam ale czy ktoś ze zdolnościami graficznymi przerobił by mi tarczę https://amazfitwatchfaces.com/watchface/watchface/view/?id=739 na nazwy dni tygodnia po polsku lub angielsku? Dodatkowo dodał znacznik statusu bluetooth i procent baterii? ;-)

Dni oczywiście w formacie skróconym.

Edytowane przez liarein
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2018 o 11:41, liarein napisał:

Jeśli zły wątek to przepraszam ale czy ktoś ze zdolnościami graficznymi przerobił by mi tarczę, na nazwy dni tygodnia po polsku lub angielsku? Dodatkowo dodał znacznik statusu bluetooth i procent baterii? ;-)

Moja propozycja tej tarczy, mam nadzieję że się spodoba ;) 
 

New_omni7_pl.bin                                   White_red_omni7_pl.bin

New_omni7_pl.gif            White_red_omni7_pl.gif

 

Edytowane przez omni7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, omni7 napisał:

Moja propozycja tej tarczy, mam nadzieję że się spodoba ;) 

testuje tą. swietna. bravo ty

 

22 godziny temu, omni7 napisał:

Moja propozycja tej tarczy, mam nadzieję że się spodoba ;) 

mała propozycyja. zamiast kroków może wstaw kilometry. tarcza i tak moja ulubiona. czytelna i wyrazista. swoja droga czekam na czerwone tło. może ożywić nasze Zegarki

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkami. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych moim zdaniem tarcz by mswiniuch przerobiona troszkę przeze mnie:

mario-tomi_packed.gif.4a2b8817de97e8aca1a3dc7606f996b0.gif

mario-tomi.bin

Wersja z BT:

 mario-tomi2_packed.gif.eb7314e4543948f3435adecc395dc143.gif

mario-tomi2.bin

Wersja z pucharkiem i poprawioną czcionką w dniu tygodnia:

mario-tomi_3.gif.40766e6445779953dbbdd0404a983f4b.gif

mario-tomi-3.bin

 

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Nie, ale jak się pomyśli to można sobie fajnie to zorganizować w MiFit {z VPN}. Mimo upierdliwości VPN jestem zwolennikiem tego rozwiązania, ponieważ każde użycie GB "rozprogramowywuje" MiFit i trzeba tą apke przeklinać do ustawień sprzed użycia GB.

 

 

Nie w temacie co to jest VPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jak rozpakować taką tarczę? https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=1986

Chciałem przerobić na format 24h i zmienić nazwy dni.

Standardowo "watchface nazwa.bin" ale dostaję na koniec komunikat: Parameter 2 isn't supported for WeatherIcon

W efekcie tworzy się katalog i zamiast obrazków tylko jeden plik - .log.

EDIT: A więc jakby ktoś też miał taki problem to trzeba to zrobić tak jak plikami .res z tym że ma to wyglądać tak: python dial2img.py -i nazwa.bin -u

 

EDIT 2:

tarcza wypakowuje się jak res, brak pliku json. Są to jakieś nowe "wersje" tarcz? Można wypakować razem z plikiem json? Czy coś przegapiłem?

Edytowane przez fake4r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...