Skocz do zawartości

Stable 31.0.0


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez uzywam tego 31 po poprawce Acida i jest dobrze nic sie nie wywala bateria po calym dniu na wlaczonej transmisji kilka nascie rozmow 

od 7 rano do teraz i mam 48%

a obnizylem taktowanie procesora o 100mH i wydaje mi sie ze mniej sie grzeje.

Edytowane przez Erouz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja robilem swap na class4 to byl zamul, na class10 tego nie bylo, prosze was, class4 4mb zapis, class10, 11,5mb. 

 

jesli nikt nie ma nic przeciwko na tym forum ,to wrzucam link do mojego opisu zrobienia swapa , ktorego mialem i polecam. jak ktos cche moze go tutaj zamiescic i jesli bedzie go wykonywal to prosze o dodanie screenow, obecnie nie mam juz xiaomi, a na moim v970 chyba nie ma opcji swap w kernelu,choc w nim na 1gb ram nie jest potrzebny. na nim nie ma forceclose'ow :P

 

o to link :http://telchina.pl/xiaomi-redmi-s1-tworzenie-partycji-swap-tutorial-t9980.html#p94417

 

na tamtym forum , nikt nawet nie podjał dyskusji, chyba za wysoki lvl :P

Ja zrobiłem zgodnie z tym. Działa, i żadna apka nie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest wersja Stable 33 na Miui.com

 

Chińcycy wzięli się ostro do pracy. Bo teraz co dwa tygodnie aktualizacja wychodzi.

 

I cóż z tego? Ja już przestałem wpadać w zachwyt po każdej publikacji nowej wersji, bo bez jakiegokolwiek sprawdzania wiem, że liczba baboli będzie równa wersji poprzedniej. Niezbyt dobrze świadczy to o firmie, że: raz - często wypuszcza aktualizacje, dwa - aktualizacje mało poprawiają, więcej psują. Nie sztuką jest babrać się z czymś do końca świata. Sztuką jest zrobić coś w 3-4 krokach i żeby działało niezawodnie. Najwidoczniej system płac w Xiaomi jest dziwny - dłubiemy, panowie, dłubiemy, bo jak zrobimy porządnie to nic nie będzie do dłubania i przyjdzie nam iść na "łomżing". A raczej "peking".

Lubię swojego Mi3W, lubię MIUI, ale nieporadność Xiaomi w temacie oprogramowania poraża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cóż z tego? Ja już przestałem wpadać w zachwyt po każdej publikacji nowej wersji, bo bez jakiegokolwiek sprawdzania wiem, że liczba baboli będzie równa wersji poprzedniej. Niezbyt dobrze świadczy to o firmie, że: raz - często wypuszcza aktualizacje, dwa - aktualizacje mało poprawiają, więcej psują. Nie sztuką jest babrać się z czymś do końca świata. Sztuką jest zrobić coś w 3-4 krokach i żeby działało niezawodnie. Najwidoczniej system płac w Xiaomi jest dziwny - dłubiemy, panowie, dłubiemy, bo jak zrobimy porządnie to nic nie będzie do dłubania i przyjdzie nam iść na "łomżing". A raczej "peking".

Lubię swojego Mi3W, lubię MIUI, ale nieporadność Xiaomi w temacie oprogramowania poraża...

 

Ja w wersji 31 zuważyłem duże zmiany. Nie wiem czego wy używacie, ale u mnie nie wywala żadnych błędów teraz, bateria dłużej pracuje oraz ramu mam więcej. Tylko narzekacie i narzekacie. Oczywiście, że się ciesze bo telefon działa coraz lepiej a jak wam to przeszkadza to sprzedajcie telefon i kupcie coś innego. Ja bym tak zrobił.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie odnośnie 33 wyciągnęli tyle:

 

Fixed a micro-channel no sound problem, small package  there's the changelog

 

 

 

Pytanie: czy isntnieje szansa dodawnia do polskiego MiUI angielskiego xml'a z international? Tak żeby angielski był w miarę? :-)

Edytowane przez msk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, oto oficjalny changelog do stable 33.

 

Recommended this week
Added Merchants Bank Credit Card Yellow Pages Support "billing inquiries and repayment", "apply quota adjustment", "check points" and other functions.
China Merchants Bank to support the new Yellow Pages "no card withdrawals", "dot the reservation" and other functions
Added harassment interception report spam SMS function 

System

Fix the problem under certain circumstances break the sound of loud 

Lock screen, status bar, notification bar

Fix some issues under the theme, the status bar signal and WLAN icon is not displayed 

Camera

Thumbnails direction inconsistent with the original pre-mirror camera repair problems 

Music

Repair phone connected to the box flash back problems 

File Manager

Change font size is not set to repair problems with the system 

Browser

Optimized night mode 

Security Center

Added harassment interception report spam SMS function 

Life Yellow Pages

China Merchants Bank to support the new Yellow Pages "no card withdrawals", "dot the reservation" and other functions
Added Merchants Bank Credit Card Yellow Pages Support "billing inquiries and repayment", "apply quota adjustment", "check points" and other functions. 

Optimization made express function, the default choice on the first use of courier companies 

Millet life

Optimize access to more stable paypai SDK, enhance payment experience 

When repairing cancellation millet account, the application stops running problem
Fix the problem interface layout confusing large font mode 

Two-dimensional code

Add a new interface style
Adding new features to identify local images dimensional code
Added safety URL detection 

Optimization of two-dimensional code recognition accuracy 

Millet service security plug

When the new support system account login, m chat account selection
Added new social class interface 

Optimization and integration with existing social chat m SDK interface 

Repair Order window click on a blank area of ​​correction when the window is closed around 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, oto oficjalny changelog do stable 33.

 

Recommended this week

Added Merchants Bank Credit Card Yellow Pages Support "billing inquiries and repayment", "apply quota adjustment", "check points" and other functions.

China Merchants Bank to support the new Yellow Pages "no card withdrawals", "dot the reservation" and other functions

Added harassment interception report spam SMS function 

System

Fix the problem under certain circumstances break the sound of loud 

Lock screen, status bar, notification bar

Fix some issues under the theme, the status bar signal and WLAN icon is not displayed 

Camera

Thumbnails direction inconsistent with the original pre-mirror camera repair problems 

Music

Repair phone connected to the box flash back problems 

File Manager

Change font size is not set to repair problems with the system 

Browser

Optimized night mode 

Security Center

Added harassment interception report spam SMS function 

Life Yellow Pages

China Merchants Bank to support the new Yellow Pages "no card withdrawals", "dot the reservation" and other functions

Added Merchants Bank Credit Card Yellow Pages Support "billing inquiries and repayment", "apply quota adjustment", "check points" and other functions. 

Optimization made express function, the default choice on the first use of courier companies 

Millet life

Optimize access to more stable paypai SDK, enhance payment experience 

When repairing cancellation millet account, the application stops running problem

Fix the problem interface layout confusing large font mode 

Two-dimensional code

Add a new interface style

Adding new features to identify local images dimensional code

Added safety URL detection 

Optimization of two-dimensional code recognition accuracy 

Millet service security plug

When the new support system account login, m chat account selection

Added new social class interface 

Optimization and integration with existing social chat m SDK interface 

Repair Order window click on a blank area of ​​correction when the window is closed around 

 

lol sporo tego

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...