Recommended Posts

Hej! Od kwietnia jestem w posiadaniu Xiaomi Redmi 4A (pierwsza właścicielka), przez pierwsze 5 miesięcy wsadzona była do niego karta SIM z sieci PLUS, telefon łapał zasięg bardzo rzadko. Wymieniłam kartę na nową ale problem pozostał.  Od połowy września telefon jest użytkowany z kartą SIM z PLAY, polepszył się zasięg tzn. chwyta w tych miejscach, w których wcześniej go nie miałam, ale nie do końca problem zniknął. Mieszkam w dużym mieście, gdzie wydawałoby się, że problemu z zasięgiem nie powinno być, ale trafiają się "martwe" miejsca, gdzie go po prostu nie mam.  Gdy wyjeżdżam z miasta, telefon traci od razu zasięg a  włącza się czasem roaming. APN mam skonfigurowane dla sieci PLAY. Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Wie jak takie co naprawić?

W załącznikach podsyłam zdjęcia zasięgu.

Z góry dzięki za każdą pomoc! :) 

X1.PNG

X2.PNG

X3.PNG

X4.PNG

X5.PNG

X6.PNG

X7.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaką masz wersję MIUI (Ustawienia -> Informacje o telefonie)? Próbowałaś przywrócić do ustawień fabrycznych? nie powinno się tak dziać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Mam taki problem, po przywróceniu systemu przez TWRP nie mam zasięgu. Wygląda to tak, że na sekundę wyświetla mi PLAY LTE po czym znika, znów pojawia się i znika i tak w kółko. Dodatkowo podczas uruchomienia telefonu na ekranie z logo MI na dole widnieje napis unlocked i otwarta kłódka. System to xiaomi.eu ostatnia wersja. Z góry dzięki za pomoc. 

Edited by jacoGURU

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ nazywamsiekasia

i jak problem znikł - udało się rozwiązać? Ja mam taki sam problem w drugim telefonie i też sieć Play. Macie jakieś pomysły? I robiłem to samo co Ty - bez skutku.

 

Edited by ErgE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.