Skocz do zawartości

Problemy z zasięgiem


nazywamsiekasia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Od kwietnia jestem w posiadaniu Xiaomi Redmi 4A (pierwsza właścicielka), przez pierwsze 5 miesięcy wsadzona była do niego karta SIM z sieci PLUS, telefon łapał zasięg bardzo rzadko. Wymieniłam kartę na nową ale problem pozostał.  Od połowy września telefon jest użytkowany z kartą SIM z PLAY, polepszył się zasięg tzn. chwyta w tych miejscach, w których wcześniej go nie miałam, ale nie do końca problem zniknął. Mieszkam w dużym mieście, gdzie wydawałoby się, że problemu z zasięgiem nie powinno być, ale trafiają się "martwe" miejsca, gdzie go po prostu nie mam.  Gdy wyjeżdżam z miasta, telefon traci od razu zasięg a  włącza się czasem roaming. APN mam skonfigurowane dla sieci PLAY. Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Wie jak takie co naprawić?

W załącznikach podsyłam zdjęcia zasięgu.

Z góry dzięki za każdą pomoc! :) 

X1.PNG

X2.PNG

X3.PNG

X4.PNG

X5.PNG

X6.PNG

X7.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, po przywróceniu systemu przez TWRP nie mam zasięgu. Wygląda to tak, że na sekundę wyświetla mi PLAY LTE po czym znika, znów pojawia się i znika i tak w kółko. Dodatkowo podczas uruchomienia telefonu na ekranie z logo MI na dole widnieje napis unlocked i otwarta kłódka. System to xiaomi.eu ostatnia wersja. Z góry dzięki za pomoc. 

Edytowane przez jacoGURU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...